Radiators, Motora dzesēšanas sistēma 054-017-0050-B
Saderīgs ar MERCEDES-BENZ A-CLASS (W169) , MERCEDES-BENZ B-CLASS Sports Tourer (W245) ,
ar PVN 21%
Noliktavā 4
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods 054-017-0050-B
Ražotājs ABAKUS
  • Oriģinālais detaļas kods: 054-017-0050-B
  • Ražotājs: ABAKUS
  • Produkta tips: Radiators
  • Saderīgs ar motora dzesēšanas sistēmām
  • Nodrošina efektīvu dzinēja dzesēšanu
  • Izgatavots no izturīgiem materiāliem
  • Palīdz novērst dzinēja pārkaršanu
  • Svarīga sastāvdaļa dzinēja ilgstošai darbībai
Tīkla garums [mm]
650
Tīkla platums [mm]
408
Tīkla dziļums [mm]
26
Tvertnes materiāls (Dzesētājs)
Plastmasa
Radiatora ribu materiāls
Alumīnijs
Dzesētāja veids
Dzesēšanas ribas pielodētas
  • MERCEDES-BENZ
    • A-CLASS (W169)
      • E-CELL (169.090) (50kW/68PS)
      • A 200 CDI (169.308, 169.008) (100kW/136PS)
      • A 170 (169.032, 169.332) (85kW/116PS)
      • A 150 (169.031, 169.331) (70kW/95PS)
      • A 200 (169.033, 169.333) (100kW/136PS)
      • A 160 CDI (169.006, 169.306) (60kW/82PS)
      • A 180 CDI (169.007, 169.307) (80kW/109PS)
      • A 200 CDI (169.008, 169.308) (103kW/140PS)
      • A 200 TURBO (169.034, 169.334) (142kW/193PS)
      • A 160 (169.031, 169.331) (70kW/95PS)
      • A 180 (169.032, 169.332) (85kW/116PS)
    • B-CLASS Sports Tourer (W245)
      • B 180 CDI (245.207) (80kW/109PS)
      • B 200 CDI (245.208) (103kW/140PS)
      • B 170 (245.232) (85kW/116PS)
      • B 200 (245.233) (100kW/136PS)
      • B 200 TURBO (245.234) (142kW/193PS)
      • B 150 (245.231) (70kW/95PS)
      • B 170 NGT (245.233) (85kW/116PS)
      • B 180 NGT (245.233) (85kW/116PS)
      • B 160 (245.231) (70kW/95PS)
      • B 180 (245.232) (85kW/116PS)