DURVJU SLĒDZENE V10-85-2362
Saderīgs ar AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) , AUDI A4 B9 (8W2, 8WC) , AUDI A4 B9 Avant (8W5, 8WD)
Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Kods
V10-85-2362
Ražotājs
VEMO
Apraksts nav pieejams
Uzstādīšanas puse
aizmugurē kreisajā pusē
Slēdzene
bez dubultas fiksācijas
Slēdzene
ar manuāli darbināmu bērnu aizsardz. bloķējamo slēdzi
pāra artikulu numuri
V10-85-2363
Kreisās-/Labās puses kustībai paredzēts automobilis
Labās puses stūres vadībai (stūre labajā pusē)
Kreisās puses stūres vadībai
Extra Large
AUDI
A1 Sportback (8XA, 8XF)
1.2 TFSI (63kW/86PS)
1.4 TFSI (90kW/122PS)
1.4 TFSI (103kW/140PS)
1.4 TFSI (136kW/185PS)
1.6 TDI (66kW/90PS)
1.6 TDI (77kW/105PS)
2.0 TDI (105kW/143PS)
S1 quattro (170kW/231PS)
1.4 TFSI (92kW/125PS)
1.4 TSI (110kW/150PS)
1.6 TDI (85kW/115PS)
1.4 TDI (66kW/90PS)
1.8 TFSI (141kW/192PS)
1.0 TFSI (70kW/95PS)
1.0 TFSI (60kW/82PS)
A4 B9 (8W2, 8WC)
1.4 TFSI (110kW/150PS)
2.0 TFSI (140kW/190PS)
2.0 TFSI (185kW/252PS)
2.0 TFSI quattro (185kW/252PS)
2.0 TDI (140kW/190PS)
2.0 TDI quattro (140kW/190PS)
2.0 TDI (110kW/150PS)
3.0 TDI (160kW/218PS)
3.0 TDI quattro (160kW/218PS)
3.0 TDI quattro (200kW/272PS)
2.0 TDI (100kW/136PS)
2.0 TFSI (183kW/249PS)
2.0 TFSI quattro (183kW/249PS)
2.0 TDI (90kW/122PS)
S4 TFSi quattro (260kW/354PS)
2.0 TDI quattro (110kW/150PS)
2.0 TDI quattro (120kW/163PS)
40 TFSI Mild Hybrid (140kW/190PS)
2.0 TFSI Mild Hybrid quattro (185kW/252PS) DDWA
35 TFSI Mild Hybrid (110kW/150PS)
45 TFSI Mild Hybrid (180kW/245PS)
45 TFSI Mild Hybrid quattro (180kW/245PS)
50 TDI quattro (210kW/286PS)
45 TDI quattro (170kW/231PS)
35 TDI (110kW/150PS)
40 TDI (140kW/190PS)
40 TDI quattro (140kW/190PS)
30 TDI (90kW/122PS)
S4 TDI Mild Hybrid quattro (255kW/347PS)
35 TDI Mild Hybrid (120kW/163PS)
30 TDI Mild Hybrid (100kW/136PS)
40 TFSI Mild Hybrid (150kW/204PS)
40 TFSI Mild Hybrid quattro (150kW/204PS)
45 TFSI Mild Hybrid quattro (195kW/265PS)
40 TDI Mild Hybrid quattro (150kW/204PS)
A4 B9 Avant (8W5, 8WD)
2.0 TFSI (140kW/190PS)
2.0 TFSI quattro (185kW/252PS)
2.0 TDI (140kW/190PS)
2.0 TDI quattro (140kW/190PS)
2.0 TDI (110kW/150PS)
3.0 TDI (160kW/218PS)
3.0 TDI quattro (160kW/218PS)
3.0 TDI quattro (200kW/272PS)
2.0 TFSI quattro (183kW/249PS)
2.0 TDI (100kW/136PS)
1.4 TFSI (110kW/150PS)
2.0 TDI (90kW/122PS)
2.0 TFSI (185kW/252PS)
2.0 TFSI (183kW/249PS)
S4 quattro (260kW/354PS)
2.0 TDI quattro (110kW/150PS)
2.0 TDI quattro (120kW/163PS)
2.0 TFSI g-tron (125kW/170PS)
RS4 quattro (331kW/450PS)
2.0 TFSI Mild Hybrid quattro (185kW/252PS)
50 TDI quattro (210kW/286PS)
45 TDI quattro (170kW/231PS)
35 TDI (110kW/150PS)
40 TDI (140kW/190PS)
40 TDI quattro (140kW/190PS)
30 TDI (90kW/122PS)
40 TFSI g-tron (125kW/170PS)
A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ)
2.0 TFSI quattro (185kW/252PS)
3.0 TDI quattro (160kW/218PS)
2.0 TDI quattro (140kW/190PS)
3.0 TDI quattro (200kW/272PS)
2.0 TDI quattro (120kW/163PS)
2.0 TFSI quattro (183kW/249PS)
2.0 TDI quattro (100kW/136PS)
2.0 TDI quattro (110kW/150PS)
3.0 TDI quattro (210kW/286PS)
45 TDI quattro (170kW/231PS)
50 TDI quattro (210kW/286PS)
40 TDI quattro (140kW/190PS)
A5 Sportback (F5A, F5F)
2.0 TFSI (185kW/252PS)
2.0 TFSI quattro (185kW/252PS)
S5 quattro (260kW/354PS)
2.0 TDI (140kW/190PS)
2.0 TDI quattro (140kW/190PS)
3.0 TDI quattro (160kW/218PS)
2.0 TFSI quattro (183kW/249PS)
1.4 TFSI (110kW/150PS)
3.0 TDI quattro (200kW/272PS)
3.0 TDI (160kW/218PS)
2.0 TFSI (140kW/190PS)
2.0 TFSI g-tron (125kW/170PS)
3.0 TDI quattro (210kW/286PS)
2.0 TDI (110kW/150PS)
2.0 TDI quattro (110kW/150PS)
2.0 TFSI Mild Hybrid (185kW/252PS)
RS5 quattro (331kW/450PS)
45 TDI quattro (170kW/231PS)
35 TDI (110kW/150PS)
40 TDI (140kW/190PS)
40 TDI quattro (140kW/190PS)
50 TDI quattro (210kW/286PS)
40 TFSI g-tron (125kW/170PS)
S5 TDI Mild Hybrid quattro (255kW/347PS)
35 TDI (120kW/163PS)
Q5 (FYB, FYG)
2.0 TDI quattro (120kW/163PS)
2.0 TDI quattro (140kW/190PS)
2.0 TFSI quattro (183kW/249PS)
2.0 TFSI quattro (185kW/252PS)
2.0 TDI (110kW/150PS)
SQ5 TFSI quattro (260kW/354PS)
2.0 TDI (100kW/136PS)
3.0 TDI quattro (210kW/286PS)
35 TDI quattro (120kW/163PS)
40 TDI quattro (140kW/190PS)
45 TDI quattro (170kW/231PS)
SQ5 TDI Mild Hybrid quattro (255kW/347PS)
50 TDI quattro (210kW/286PS)
55 TFSI e quattro (270kW/367PS)
50 TFSI e quattro (220kW/299PS)