DURVJU SLĒDZENE V10-85-6344
Saderīgs ar SEAT LEON (1P1) , VW EOS (1F7, 1F8) , SEAT ALTEA (5P1) Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods V10-85-6344
Ražotājs VEMO
EAN 4062375275694
Apraksts nav pieejams
Uzstādīšanas puse
aizmugurē kreisajā pusē
Slēdzene
ar centrālo atslēgu
pāra artikulu numuri
V10-85-6343
Kreisās-/Labās puses kustībai paredzēts automobilis
Kreisās puses stūres vadībai
Labās puses stūres vadībai (stūre labajā pusē)
  • SEAT
    • LEON (1P1)
      • 1.6 TDI (66kW/90PS)
      • 1.6 TDI (77kW/105PS)
      • 1.6 (75kW/102PS)
      • 2.0 FSI (110kW/150PS)
      • 2.0 TFSI (136kW/185PS)
      • 1.9 TDI (77kW/105PS)
      • 2.0 TDI 16V (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI (125kW/170PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
      • 2.0 TFSI (147kW/200PS)
      • 2.0 TFSI (177kW/240PS)
      • 1.4 16V (63kW/86PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.4 TSI (92kW/125PS)
      • 1.8 TSI (118kW/160PS)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
      • 2.0 TFSI (155kW/211PS)
      • 2.0 Cupra R (195kW/265PS)
      • 1.6 LPG (75kW/102PS)
      • 1.2 TSI (77kW/105PS)
    • ALTEA (5P1)
      • 1.6 (75kW/102PS)
      • 2.0 FSI (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI (77kW/105PS)
      • 2.0 TDI 16V (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
      • 2.0 TDI (125kW/170PS)
      • 2.0 TFSI (147kW/200PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
      • 1.8 TFSI (118kW/160PS)
      • 1.4 TSI (92kW/125PS)
      • 1.4 16V (63kW/86PS)
      • 1.6 TDI (77kW/105PS)
      • 1.2 TSI (77kW/105PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.6 LPG (75kW/102PS)
      • 1.6 TDI (66kW/90PS)
    • TOLEDO III (5P2)
      • 1.6 (75kW/102PS)
      • 2.0 FSI (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI (77kW/105PS)
      • 2.0 TDI 16V (103kW/140PS)
      • 1.8 TFSI (118kW/160PS)
      • 2.0 TDI (125kW/170PS)
      • 2.0 TFSI (147kW/200PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
      • 1.4 16V (63kW/86PS)
    • ALTEA XL (5P5, 5P8)
      • 1.6 (75kW/102PS)
      • 2.0 FSI (110kW/150PS)
      • 1.9 TDI (77kW/105PS)
      • 2.0 TDI 16V (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
      • 2.0 TDI (125kW/170PS)
      • 1.8 TFSI (118kW/160PS)
      • 1.4 TSI (92kW/125PS)
      • 2.0 TFSI 4x4 (147kW/200PS)
      • 2.0 TDI 4x4 (125kW/170PS)
      • 1.4 16V (63kW/86PS)
      • 2.0 TDI 4x4 (103kW/140PS)
      • 1.6 TDI (77kW/105PS)
      • 1.2 TSI (77kW/105PS)
      • 1.9 TDI (66kW/90PS)
      • 1.6 LPG (75kW/102PS)
      • 2.0 TFSI 4x4 (155kW/211PS)
      • 1.6 TDI (66kW/90PS)
      • 2.0 TFSI (147kW/200PS)
      • 2.0 TDI 16V 4x4 (103kW/140PS)
  • VW
    • EOS (1F7, 1F8)
      • 2.0 TDI (100kW/136PS)
      • 1.6 FSI (85kW/115PS)
      • 2.0 FSI (110kW/150PS)
      • 2.0 TFSI (147kW/200PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
      • 1.4 TSI (90kW/122PS)
      • 1.4 TSI (118kW/160PS)
      • 3.6 V6 (191kW/260PS)
      • 2.0 TSI (155kW/210PS)
      • 2.0 TDI 16V (103kW/140PS)