BLĪVSLĒGS 45x62x8 12012761B
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods 12012761B
Ražotājs CORTECO
EAN 3358960127617
Apraksts nav pieejams
Iekšējais diametrs 1 [mm]
45
Materiāls
FPM (Fluor-Kautschuk)
Augstums 1 [mm]
8
Ārējais diametrs 1 [mm]
62
Putekļusargs
ar putekļu aizsargmaliņu
Uzstādīšanas puse
priekšā
Griešanas veids
Labā griešanās
  • AUDI
    • 100 C4 Sedans (4A2)
      • 2.4 D (60kW/82PS)
      • 2.5 TDI (85kW/115PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 E (128kW/174PS)
      • S4 Turbo quattro (169kW/230PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.8 E quattro (128kW/174PS)
      • 2.6 (102kW/139PS)
    • 100 C4 Avant (4A5)
      • 2.5 TDI (85kW/115PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 E (128kW/174PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.8 E quattro (128kW/174PS)
      • 2.4 D (60kW/82PS)
      • 2.6 E quattro (102kW/139PS)
    • A8 D2 (4D2, 4D8)
      • 2.8 (128kW/174PS)
      • 2.8 quattro (128kW/174PS)
      • 3.7 (169kW/230PS)
      • 2.8 (142kW/193PS)
      • 2.8 quattro (142kW/193PS)
      • 2.5 TDI (110kW/150PS)
      • 2.5 TDI quattro (110kW/150PS)
      • 2.8 (120kW/163PS)
      • 2.8 quattro (120kW/163PS)
      • 2.5 TDI quattro (132kW/180PS)
      • 2.5 TDI (132kW/180PS)
    • A6 C4 (4A2)
      • 2.5 TDI (103kW/140PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
      • 2.5 TDI (85kW/116PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.8 quattro (128kW/174PS)
      • S6 Turbo quattro (169kW/230PS)
      • 2.8 (142kW/193PS)
      • 2.8 quattro (142kW/193PS)
      • 2.6 (102kW/139PS)
      • 2.8 (120kW/163PS)
    • A6 C4 Avant (4A5)
      • 2.5 TDI (103kW/140PS)
      • 2.6 (110kW/150PS)
      • 2.8 (128kW/174PS)
      • 2.5 TDI (85kW/116PS)
      • 2.8 quattro (128kW/174PS)
      • 2.8 (142kW/193PS)
      • 2.8 quattro (142kW/193PS)
      • 2.6 quattro (110kW/150PS)
      • 2.6 (102kW/139PS)