AMORTIZATORS 2107G-015FL
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods 2107G-015FL
Ražotājs FEBEST
EAN 4056111137186
Apraksts nav pieejams
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts pa kreisi
Amortizatora veids
Gāzes spiediens
Amortizatora konstrukcija
Amortizatora statne
Amortizators-Stiprināšanas veids
augšējā tapa
  • VOLVO
    • S80 II (124)
      • T6 AWD (224kW/305PS)
      • 3.2 (179kW/243PS)
      • D5 AWD (158kW/215PS)
      • D5 (158kW/215PS)
      • D5 (136kW/185PS)
      • 2.5 T (147kW/200PS)
      • 3.2 (175kW/238PS)
      • 2.4 D (120kW/163PS)
      • T6 AWD (210kW/286PS)
      • D5 AWD (136kW/185PS)
      • 2.5 T FlexFuel (147kW/200PS)
      • 2.0 FlexFuel (107kW/146PS)
      • 2.0 TDi (100kW/136PS)
      • 2.5 T FlexFuel (170kW/231PS)
      • 2.4 D (129kW/175PS)
      • D5 (151kW/205PS)
      • D5 AWD (151kW/205PS)
      • 1.6 D DRIVe (80kW/109PS)
      • 2.5 T (170kW/231PS)
      • 2.0 (107kW/146PS)
    • XC70 II (136)
      • 3.2 AWD (179kW/243PS)
      • T6 AWD (224kW/304PS)
      • 3.2 AWD (175kW/238PS)
      • 2.4 D / D4 AWD (120kW/163PS)
      • T6 AWD (210kW/286PS)
      • D5 AWD (151kW/205PS)
      • 2.4 D (129kW/175PS)
    • V70 III (135)
      • D5 (158kW/215PS)
      • D5 AWD (158kW/215PS)
      • 3.2 (179kW/243PS)
      • T6 AWD (224kW/305PS)
      • 2.5 T (147kW/200PS)
      • T6 AWD (210kW/286PS)
      • 2.4 D (120kW/163PS)
      • D5 (136kW/185PS)
      • 2.0 (107kW/145PS)
      • 3.2 (175kW/238PS)
      • 2.0 D (100kW/136PS)
      • D5 AWD (136kW/185PS)
      • 2.5 T FlexiFuel (147kW/200PS)
      • 2.0 FlexiFuel (107kW/146PS)
      • 2.4 D (129kW/175PS)
      • 2.5 T FlexiFuel (170kW/231PS)
      • D5 (151kW/205PS)
      • D5 AWD (151kW/205PS)
      • 1.6 D (80kW/109PS)
      • 2.5 T (170kW/231PS)
      • 2.0 T (149kW/203PS)