AMORTIZATORS 22110-004FL
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods 22110-004FL
Ražotājs FEBEST
EAN 4056111158839
Apraksts nav pieejams
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts pa kreisi
Amortizatora veids
Gāzes spiediens
Amortizatora konstrukcija
Amortizatora statne
Amortizators-Stiprināšanas veids
augšējā tapa
apakšējā skava
  • KIA
    • CERATO III Sedans (YD)
      • 1.6 CRDI (100kW/136PS)
    • CERATO KOUP III (YD)
      • 2.0 CVVT (118kW/160PS)
    • CERATO IV Sedans (BD, BDM)
      • 1.6 MPi (94kW/128PS)
      • 2.0 MPi (110kW/150PS)
      • 1.6 TCi (100kW/136PS)