TVERTNE (ADBLUE) V22-68-0022
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods V22-68-0022
Ražotājs VEMO
EAN 4062375392872
Apraksts nav pieejams
  • PEUGEOT
    • 208 I (CA_, CC_)
      • 1.6 HDi (68kW/92PS)
      • 1.5 BlueHDI 100 (75kW/102PS)
    • 301
      • 1.6 HDI 90 (68kW/92PS)
      • 1.6 BlueHDi 100 (73kW/99PS)
      • 1.5 BlueHDI 100 (75kW/102PS)
    • 2008 I (CU_)
      • 1.5 BlueHDI 120 (88kW/120PS)
      • 1.5 BlueHDI 100 (75kW/102PS)
    • 208 II (UB_, UP_, UW_, UJ_)
      • 1.5 BlueHDI 100 (75kW/102PS)
      • 1.5 BlueHDI 130 (96kW/131PS)
      • 1.6 HDI 90 (UB9HPA) (68kW/92PS)
    • 2008 II (UD_, US_, UY_, UJ_, UR_, UC_)
      • 1.5 BlueHDI 130 (96kW/131PS)
      • 1.5 BlueHDI 100 (75kW/102PS)
  • CITROËN
    • C-ELYSEE (DD_)
      • 1.6 HDI 92 (68kW/92PS)
      • 1.6 BlueHDi 100 (73kW/99PS)
      • 1.5 BlueHDi 100 (75kW/102PS)
    • C3 III (SX)
      • 1.6 BlueHDi 75 (55kW/75PS)
      • 1.6 BlueHDi 100 (73kW/99PS)
      • 1.5 BlueHDi 100 (SXYHYP, SXYHTU) (75kW/102PS)
    • C3 AIRCROSS II (2R_, 2C_)
      • 1.6 BlueHDi 100 (2CBHYB) (73kW/99PS)
      • 1.6 BlueHDi 120 (2CBHZH) (88kW/120PS)
      • 1.5 BlueHDi 100 (2CYHYJ) (75kW/102PS)
      • 1.5 BlueHDi 120 (2CYHXX) (88kW/120PS)
      • 1.5 BlueHDi 100 (2CYHYJ) (73kW/99PS)
      • 1.5 BlueHDi 110 (81kW/110PS)
  • OPEL
    • CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO)
      • 1.6 Turbo D (75) (73kW/99PS)
      • 1.6 Turbo D (75) (88kW/120PS)
      • 1.6 Turbo D (75) (85kW/116PS)
      • 1.5 Turbo D (75) (75kW/102PS)
      • 1.5 Turbo D (75) (88kW/120PS)
      • 1.5 (75) (81kW/110PS)
    • CORSA F (P2JO)
      • 1.5 (68) (75kW/102PS)
  • DS
    • DS 3 / DS 3 CROSSBACK (UR_, UC_, UJ_)
      • 1.5 BlueHDi 100 (UCYHYJ) (75kW/102PS)
      • 1.5 BlueHDi 130 (UCYHZR) (96kW/130PS)
      • 1.5 BlueHDi 110 (UCYHSK) (81kW/110PS)