SPOGUĻSTIKLS V40-69-0063
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods V40-69-0063
Ražotājs VEMO
EAN 4062375039364
Apraksts nav pieejams
Uzstādīšanas puse
pa kreisi
Ārējais-/Iekšējais spogulis
apsildāms
Ārējais-/Iekšējais spogulis
izliekts
  • OPEL
    • COMBO Furgons/minivens
      • 1.7 DI 16V (48kW/65PS)
      • 1.6 (64kW/87PS)
      • 1.7 DTI 16V (55kW/75PS)
      • 1.4 16V (66kW/90PS)
      • 1.3 CDTI 16V (51kW/69PS)
      • 1.3 CDTI 16V (55kW/75PS)
      • 1.6 CNG 16V (69kW/94PS)
      • 1.7 CDTI 16V (74kW/101PS)
      • 1.6 CNG 16V (71kW/97PS)
    • CORSA C Furgons/Hečbeks (X01)
      • 1.2 16V (F08, W5L) (55kW/75PS)
      • 1.7 DI 16V (F08, W5L) (48kW/65PS)
      • 1.7 DTI 16V (F08, W5L) (55kW/75PS)
      • 1.3 CDTI 16V (F08, W5L) (51kW/69PS)
      • 1.2 (F08, W5L) (59kW/80PS)
    • COMBO Tour
      • 1.6 (64kW/87PS)
      • 1.7 DI 16V (48kW/65PS)
      • 1.7 DTI 16V (55kW/75PS)
      • 1.4 (66kW/90PS)
      • 1.3 CDTI 16V (51kW/69PS)
      • 1.3 CDTI 16V (55kW/75PS)
      • 1.6 CNG (69kW/94PS)
      • 1.7 CDTI 16V (74kW/101PS)
      • 1.6 CNG (71kW/97PS)