4PK1102SFHD SIKSNA GATES Lietot SFT001
Saderīgs ar IVECO DAILY IV Platforma/Šasija , IVECO DAILY IV Furgons , IVECO DAILY III Furgons
Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Kods
4PK1102SFHD
Ražotājs
GATES
Apraksts nav pieejams
Korda auklas materiāls
PA (poliamīds)
Siksnas materiāls
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
Krāsa
melns
Rievu skaits
4
Platums [mm]
1:4
Garums [mm]
1102
Extra Large
IVECO
DAILY IV Platforma/Šasija
50C15 (107kW/146PS)
50C18 (130kW/176PS)
60C18 (130kW/176PS)
65C18 (130kW/176PS)
35C15 (107kW/146PS)
35C18, 35S18 (130kW/176PS)
40C15 (107kW/146PS)
40C18 (130kW/176PS)
45C15 (107kW/146PS)
45C18, 45C18 /P, 45C18 D, 45C18 D/P (130kW/176PS)
60C15, 60C15 /P, 60C15 D, 60C15 D/P (107kW/146PS)
65C15, 65C15 /P, 65C15 D, 65C15 D/P (107kW/146PS)
35C17, 35C17 /P, 35S17, 35S17 /P, 35S17 D (125kW/170PS)
70C14, 70C14 /P (103kW/140PS)
70C17, 70C17P (125kW/170PS)
35C14, 35C14 /P, 35S14, 35S14 /P, 35S14 D, 35S14 D/P (103kW/140PS)
65C14 G, 65C14 G/P, 65C14 GD, 65C14 GD/P (100kW/136PS)
35C14 G, 35C14 G/P, 35S14 G, 35S14 G/P, 35C14 GD,... (100kW/136PS)
65C17, 65C17 /P (125kW/170PS)
35S17 W, 35S17 WD (125kW/170PS)
65C14, 65C14 /P (103kW/140PS)
45C17, 45C17 /P (125kW/170PS)
45C14, 45C14 /P (103kW/140PS)
55S17 W, 55S17 WD (125kW/170PS)
40C17, 40C17 /P (125kW/170PS)
60C17, 60C17 /P (125kW/170PS)
40C14 G, 40C14 G/P (100kW/136PS)
50C14, 50C14 /P (103kW/140PS)
40C14, 40C14 /P (103kW/140PS)
50C14 G, 50C14 G/P, 50C14 GD, 50C14 GD/P (100kW/136PS)
50C17, 50C17 /P (125kW/170PS)
60C14, 60C14 /P (103kW/140PS)
70C15 (107kW/146PS)
55S18W (130kW/177PS)
35S18W (130kW/177PS)
DAILY IV Furgons
35C15 V, 35C15 V/P (107kW/146PS)
35C18 V, 35C18 V/P, 35S18 V, 35S18 V/P (130kW/176PS)
40C15 V, 40C15 V/P (107kW/146PS)
40C18 V, 40C18 V/P (130kW/176PS)
45C15 V (107kW/146PS)
45C18 (130kW/176PS)
50C15 V, 50C15 V/P (107kW/146PS)
50C18 V, 50C18 V/P (130kW/176PS)
60C15 V (107kW/146PS)
60C18 (130kW/176PS)
65C15 (107kW/146PS)
65C18 (130kW/176PS)
35C14 GV, 35C14 GV/P, 35S14 GV, 35S14 GV/P (100kW/136PS)
50C17 V, 50C17 V/P (125kW/170PS)
40C14 V, 40C14 V/P (103kW/140PS)
50C14 GV, 50C14 GV/P (100kW/136PS)
40C14 GV, 40C14 GV/P (100kW/136PS)
50C14 V, 50C14 V/P (103kW/140PS)
40C17 V, 40C17 V/P (125kW/170PS)
60C17 V, 60C17 V/P (125kW/170PS)
35C14 V, 35C14 V/P, 35S14 V, 35S14 V/P (103kW/140PS)
45C17 V, 45C17 V/P (125kW/170PS)
65C17 V, 65C17 V/P (125kW/170PS)
65C14 V, 65C14 V/P (103kW/140PS)
35C17 V, 35C17 V/P, 35S17 V, 35S17 V/P (125kW/170PS)
70C14 V, 70C14 V/P (103kW/140PS)
70C17V, 70C17 V/P (125kW/170PS)
DAILY III Furgons
35 C 14 (100kW/136PS)
40 C 14 (100kW/136PS)
50 C 14 (100kW/136PS)
65 C 14 (100kW/136PS)
35 C 17, 35 S 17 (122kW/166PS)
40 C 17, 40 S 17 (122kW/166PS)
50 C 17 (122kW/166PS)
65 C 17 (122kW/166PS)
45 C 14 (100kW/136PS)
DAILY III Platforma/Šasija
35 C 14 (100kW/136PS)
40 C 14 (100kW/136PS)
50 C 14 (100kW/136PS)
65 C 14 (100kW/136PS)
35 C 17, 35 S 17 (122kW/166PS)
40 C 17, 40 S 17 (122kW/166PS)
50 C 17 (122kW/166PS)
65 C 17 (122kW/166PS)
DAILY V Platforma/Šasija
35C15, 35S15, 40C15, 45C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15 (107kW/146PS)
35C17, 35S17, 40C17, 45C17, 50C17, 60C17, 65C17, 70C17 (125kW/170PS)
35C21, 35S21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21 (150kW/205PS)
NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 60C14, 65C14,... (100kW/136PS)
55S17W 4x4 (125kW/170PS)
DAILY V Furgons
35C21 V, 35S21 V, 40C21 V, 45C21 V, 50C21 V (150kW/204PS)
35C15 V, 40C15 V, 45C15 V, 50C15 V, 60C15 V,65C15 V (107kW/146PS)
NaturalPower 35S14, 35C14, 40C14, 50C14, 65C14, 70C14 (100kW/136PS)
DAILY VI Platforma/Šasija
35S14, 35S15, 35C15, 40S14, 40C15, 50C15, 60C5, 65C15,... (107kW/146PS)
35S17, 35C17, 40C17, 45S17,45C17, 50C17, 60C17, 65C17,... (125kW/170PS)
35S21, 35C21, 40C21, 45C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21 (150kW/205PS)
NaturalPower 35S14, 35C, 38S, 40C, 50C, 60C, 65C, 70C (100kW/136PS)
35S17, 55S17 4x4 (125kW/170PS)
35S15, 35C15, 40C15, 50C15, 60C15, 65C15, 70C15 (110kW/150PS)
35S18, 35C18, 40C18, 45C18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18 (132kW/179PS)
35S18, 55S18, 55C18, 70S18, 70C18 4x4 (132kW/180PS)
35C21, 35S21, 40C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21 (155kW/211PS)
35S16, 35C16, 40C16, 42S16, 50C16, 60C16, 65C16, 70C16 (118kW/160PS)
35C21, 35S21, 40C21, 42S21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21 (152kW/207PS)
35S18, 42S18, 35C18, 38S18, 40C18, 50C18, 60C18, 65C18,... (129kW/175PS)
35S18, 35C18, 55C18, 55S18, 70C18, 70S18 (129kW/175PS)
DAILY VI Furgons
35S15, 35C15, 40C15, 45C15, 50C15, 65C15, 70C15 (107kW/146PS)
35S17, 35C17, 40C17, 50C17, 55C17, 60C17, 65C17, 70C17 (125kW/170PS)
35S21, 35C21, 40C21, 50C21 (150kW/205PS)
35S18, 35C18, 40C18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18 (132kW/180PS)
55S18, 55C18, 70S18, 70C18 (132kW/179PS)
35S21, 35C21, 40C21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21 (155kW/211PS)
35S16, 35C16, 40C16, 50C16, 70C16 (118kW/160PS)
35S21, 35C21, 40C21, 42S21, 50C21, 60C21, 65C21, 70C21 (152kW/207PS)
35S18, 35C18, 40C18, 42S18, 50C18, 60C18, 65C18, 70C18 (129kW/175PS)
55S18, 55C18, 70S18, 70C18 (129kW/175PS)
DAILY III Autobuss
35 S 14, 50 C 14 (ATPA9FH2) (100kW/136PS)
40 C 17, 50 C 17 (122kW/166PS)
DAILY VI Autobuss
40C15, 50C15, 60C15 (107kW/146PS)
40C17, 50C17, 60C17 (125kW/170PS)
NaturalPower 40C14, 50C14, 60C14 (100kW/136PS)
40C15, 50C15, 60C15 (110kW/150PS)
40C18, 50C18, 60C18 (132kW/180PS)
50C21, 60C21 (155kW/211PS)
50C21, 60C21 (152kW/207PS)
50C18, 60C18 (129kW/175PS)
DAILY V Autobuss
35S17, 40C17, 45C17, 50C17 (125kW/170PS)
NaturalPower 50C14 (100kW/136PS)
50C15 (107kW/146PS)