6PK1213XS SIKSNA GATES
ar PVN 21%
Noliktavā 1
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods 6PK1213XS
Ražotājs GATES
EAN 5400608169447
Apraksts nav pieejams
Korda auklas materiāls
Aramīdi
Siksnas materiāls
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
Krāsa
melns
Rievu skaits
6
Platums [mm]
2+1
Garums [mm]
1213
  • RENAULT
    • ESPACE V (JR_)
      • 1.6 TCe 200 (147kW/200PS)
      • 1.8 TCe 225 (165kW/225PS)
    • TALISMAN (LP_)
      • 1.6 TCe 150 (110kW/150PS)
      • 1.6 TCe 200 (147kW/200PS)
      • 1.8 TCe 225 (LPM1) (165kW/224PS)
    • MEGANE IV Hečbeka virsbūve (B9A/M/N_)
      • 1.6 TCe 205 (B9MV) (151kW/205PS)
      • 1.6 TCe 165 (121kW/165PS)
      • 1.8 RS TCe 280 (B9M6) (205kW/279PS)
      • 1.8 RS 300 (B9M8) (221kW/300PS)
    • TALISMAN Grandtour (KP_)
      • 1.6 TCe 150 (110kW/150PS)
      • 1.6 TCe 200 (147kW/200PS)
      • 1.8 TCe 225 (KPM1) (165kW/224PS)
    • MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_)
      • 1.6 TCe 205 (151kW/205PS)
    • KADJAR (HA_, HL_)
      • 1.6 TCe 165 (HLMH) (120kW/163PS)