STŪRES MEH. REMKOMPLEKTS 95NAY-19300507X
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods 95NAY-19300507X
Ražotājs FEBEST
EAN 4056111127958
Apraksts nav pieejams
  • NISSAN
    • GT-R (R35)
      • V6 (390kW/530PS)
      • V6 (357kW/486PS)
      • V6 (404kW/550PS)
      • NISMO (441kW/600PS)
      • V6 (419kW/570PS)
      • V6 (353kW/480PS)
    • BLUEBIRD (T72 , T12, U12)
      • 2.0 i (HLT72, T12) (77kW/105PS)
      • 1.8 i 16V (RLT72) (95kW/129PS)
      • 2.0 D (SLT72, T12) (49kW/67PS)
    • MAXIMA III (J30)
      • 3.0 i (125kW/170PS)
    • PRIMERA (P10)
      • 2.0 GT (110kW/150PS)
      • 2.0 i (92kW/125PS)
      • 2.0 (96kW/131PS)
    • 300ZX (Z32)
      • 3.0 Twin Turbo (208kW/283PS)
      • 3.0 Twin Turbo (197kW/268PS)
    • SERENA (C23)
      • 2.0 (93kW/126PS)
      • 1.6 (71kW/97PS)
      • 2.0 D (KVJC23) (56kW/76PS)
    • URVAN Autobuss (E24)
      • 2.4 i (74kW/101PS)
      • 2.5 D (59kW/80PS)
    • PATROL GR IV (Y60, GR)
      • 2.8 TD (Y60A) (85kW/116PS)
      • 4.2 D (CRGY60, KY60, KRY60, WRGY60) (85kW/116PS)
      • 4.2 Cat (121kW/165PS)
    • PRAIRIE PRO (M11)
      • 2.0 i (72kW/98PS)
      • 2.4 i (98kW/133PS)
      • 2.0 i 4x4 (72kW/98PS)
      • 2.4 i 4x4 (98kW/133PS)
    • VANETTE Autobuss (C22)
      • 2.0 D (ULC22) (47kW/64PS)
      • 1.5 (51kW/69PS)
      • 2.0 D (49kW/67PS)
    • 200SX Coupe (S14)
      • 2.0 i 16V Turbo (147kW/200PS)
      • 2.0 i 16V (118kW/160PS)
    • PRIMERA Hatchback (P10)
      • 2.0 i (92kW/125PS)
      • 2.0 (105kW/143PS)
    • 370Z Roadster (Z34)
      • 3.7 (243kW/330PS)
      • 3.7 (241kW/328PS)
    • VANETTE CARGO Furgons (HC 23)
      • 1.6 i (71kW/97PS)
      • 2.0 D (49kW/67PS)
    • VANETTE CARGO Autobuss (HC 23)
      • 1.6 i (72kW/98PS)
    • URVAN Furgons (E24)
      • 2.5 D (59kW/80PS)
    • ALMERA TINO (V10)
      • 1.8 (84kW/114PS)
      • 2.0 (100kW/136PS)
      • 2.2 dCi (84kW/115PS)
      • 1.8 (85kW/116PS)
    • ALMERA II Hatchback (N16)
      • 1.5 (66kW/90PS)
      • 1.8 (84kW/114PS)
      • 2.2 Di (81kW/110PS)
      • 1.5 (72kW/98PS)
      • 1.8 (85kW/116PS)
    • ALMERA II (N16)
      • 1.5 (66kW/90PS)
      • 2.2 Di (81kW/110PS)
      • 1.8 (84kW/114PS)
      • 1.5 (72kW/98PS)
      • 1.8 (85kW/116PS)
    • X-TRAIL I (T30)
      • 2.0 4x4 (103kW/140PS)
      • 2.2 Di 4x4 (84kW/114PS)
      • 2.5 4x4 (121kW/165PS)
      • 2.2 dCi 4x4 (100kW/136PS)
      • 2.0 (103kW/140PS)
      • 2.2 dCi (100kW/136PS)
      • 2.5 4x4 (132kW/179PS)
      • 2.0 4x4 (110kW/150PS)
      • 2.2 DCi (84kW/114PS)
    • PRIMERA (P12)
      • 1.8 (85kW/115PS)
      • 2.0 (103kW/140PS)
    • PRIMERA Universālis (WP12)
      • 1.8 (85kW/115PS)
      • 2.0 (103kW/140PS)
    • PRIMERA Hatchback (P12)
      • 1.8 (85kW/115PS)
      • 2.0 (103kW/140PS)
    • 350Z Coupe (Z33)
      • 3.5 (AAZ33) (206kW/280PS)
      • 3.5 (AAZ33) (221kW/301PS)
    • 350Z Roadster (Z33)
      • 3.5 (AAZ33) (206kW/280PS)
      • 3.5 (AAZ33) (221kW/301PS)
    • VANETTE Furgons (_C22)
      • 1.5 (51kW/69PS)
    • 370Z Coupe (Z34)
      • 3.7 (241kW/328PS)
      • NISMO 3.7 (253kW/344PS)
    • SILVIA (S15)
      • 2000 (118kW/160PS)
      • 2000 (121kW/165PS)
      • 2000 Turbo (165kW/224PS)
      • 2000 Turbo (184kW/250PS)
    • SERENA VAN (C23)
      • 1.6 (71kW/97PS)
      • 1.6 (75kW/102PS)
  • INFINITI
    • G20
      • 2.0 (85kW/115PS)
    • J30
      • 3.0 (157kW/213PS)
    • M30 Coupe
      • 3.0 (121kW/164PS)
    • M30 Convertible
      • 3.0 (121kW/164PS)
    • Q45 I
      • 4.1 (205kW/278PS)
      • 4.5 (205kW/278PS)
    • EX
      • 35 (221kW/301PS)
      • 37 (228kW/310PS)
      • 30d (175kW/238PS)
      • 37 (235kW/320PS)
      • 25 (175kW/238PS)
    • G Sedans
      • 35 (191kW/260PS)
      • 37 (243kW/330PS)
      • 37 X (235kW/320PS)
      • 37 (235kW/320PS)
    • FX
      • 37 AWD (235kW/320PS)
      • 50 AWD (287kW/390PS)
      • 30d AWD (175kW/238PS)
      • 50 AWD (309kW/420PS)
    • G Coupe
      • 37 (243kW/330PS)
      • 37 (235kW/320PS)
    • Q45 II (FY33)
      • 4.1 (205kW/278PS)
    • G Kabriolets
      • 37 (235kW/320PS)
    • M (Y51)
      • 37 (235kW/320PS)
      • 30d (175kW/238PS)
    • Q70 (Y51)
      • 3.7 (235kW/320PS)
      • 3.0 (175kW/238PS)