AMORT. ATBALSTA GULTNIS BMSS-E90R
Saderīgs ar BMW 3 Touring (E91) , BMW 3 (E90) , BMW X1 (E84)
Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Kods
BMSS-E90R
Ražotājs
FEBEST
Apraksts nav pieejams
Uzstādīšanas puse
apakšā
Uzstādīšanas puse
Aizmugurējais tilts
Uzstādīšanas veids
Gumijas balsts
Extra Large
BMW
3 Touring (E91)
325 i (155kW/211PS)
318 d (100kW/136PS)
318 i (100kW/136PS)
316 d (85kW/116PS)
320 i (110kW/150PS)
325 i (160kW/218PS)
330 i (190kW/258PS)
320 d (120kW/163PS)
330 d (170kW/231PS)
325 xi (160kW/218PS)
330 xi (190kW/258PS)
330 xd (170kW/231PS)
318 d (90kW/122PS)
318 i (95kW/129PS)
335 i (225kW/306PS)
335 d (210kW/286PS)
320 d (110kW/150PS)
325 d (145kW/197PS)
318 i (105kW/143PS)
318 d (105kW/143PS)
320 i (125kW/170PS)
335 xi (225kW/306PS)
330 i (200kW/272PS)
330 xi (200kW/272PS)
325 i (160kW/218PS)
325 xi (160kW/218PS)
320 d (130kW/177PS)
323 i (130kW/177PS)
330 d (180kW/245PS)
330 d xDrive (180kW/245PS)
316 i (90kW/122PS)
325 i xDrive (160kW/218PS)
330 i xDrive (200kW/272PS)
335 i xDrive (225kW/306PS)
320 d xDrive (130kW/177PS)
320 d (135kW/184PS)
320 d xDrive (135kW/184PS)
325 d (150kW/204PS)
320 d xDrive (120kW/163PS)
323 i (140kW/190PS)
335 i (240kW/326PS)
335 i xDrive (240kW/326PS)
320 d (147kW/200PS)
320 d (145kW/197PS)
320 d xDrive (147kW/200PS)
320 d xDrive (145kW/197PS)
335 xi (240kW/326PS)
330 i (200kW/272PS)
3 (E90)
318 d (100kW/136PS)
320 d xDrive (120kW/163PS)
320 i (110kW/150PS)
325 i (160kW/218PS)
330 i (190kW/258PS)
320 d (120kW/163PS)
318 i (95kW/129PS)
318 d (90kW/122PS)
330 d (170kW/231PS)
325 xi (160kW/218PS)
330 xi (190kW/258PS)
330 xd (170kW/231PS)
320 si (127kW/173PS)
335 i (225kW/306PS)
335 d (210kW/286PS)
320 d (110kW/150PS)
325 d (145kW/197PS)
318 i (105kW/143PS)
318 d (105kW/143PS)
335 xi (225kW/306PS)
325 i (160kW/218PS)
325 xi (160kW/218PS)
320 i (125kW/170PS)
320 d (130kW/177PS)
330 i (200kW/272PS)
330 xi (200kW/272PS)
316 i (85kW/115PS)
323 i (130kW/177PS)
330 d (180kW/245PS)
330 d xDrive (180kW/245PS)
316 i (90kW/122PS)
325 i xDrive (160kW/218PS)
330 i xDrive (200kW/272PS)
335 i xDrive (225kW/306PS)
320 d xDrive (130kW/177PS)
316 d (85kW/116PS)
320 d (135kW/184PS)
320 d xDrive (135kW/184PS)
325 d (150kW/204PS)
330 i (200kW/272PS)
335 i (240kW/326PS)
335 i xDrive (240kW/326PS)
335 xi (240kW/326PS)
325 xi (160kW/218PS)
X1 (E84)
xDrive 28 i (180kW/245PS)
sDrive 20 i (135kW/184PS)
xDrive 20 i (135kW/184PS)
xDrive 28 i (190kW/258PS)
sDrive 18 d (105kW/143PS)
xDrive 18 d (105kW/143PS)
xDrive 20 d (130kW/177PS)
sDrive 20 d (130kW/177PS)
xDrive 23 d (150kW/204PS)
xDrive 20 d (120kW/163PS)
sDrive 20 d (120kW/163PS)
sDrive 18 d (100kW/136PS)
xDrive 18 d (100kW/136PS)
sDrive 18 i (110kW/150PS)
xDrive 25 i (160kW/218PS)
xDrive 25 d (160kW/218PS)
sDrive 16 d (85kW/116PS)
xDrive 20 d (135kW/184PS)
sDrive 20 d (135kW/184PS)
sDrive 16 i (105kW/143PS)
1 Coupe (E82)
118 d (100kW/136PS)
135 i (225kW/306PS)
120 d (130kW/177PS)
123 d (150kW/204PS)
125 i (160kW/218PS)
120 d (120kW/163PS)
120 i (125kW/170PS)
118 d (105kW/143PS)
120 d (145kW/197PS)
135 i (240kW/326PS)
3 Coupe (E92)
318 i (105kW/143PS)
335 i (225kW/306PS)
335 d (210kW/286PS)
325 i (160kW/218PS)
330 i (200kW/272PS)
330 d (170kW/231PS)
325 xi (160kW/218PS)
330 xi (200kW/272PS)
330 xd (170kW/231PS)
320 i (125kW/170PS)
320 d (130kW/177PS)
325 d (145kW/197PS)
325 i (160kW/218PS)
325 xi (160kW/218PS)
335 xi (225kW/306PS)
330 d (180kW/245PS)
330 xd (180kW/245PS)
325 i xDrive (160kW/218PS)
330 i xDrive (200kW/272PS)
335 i xDrive (225kW/306PS)
320 d xDrive (130kW/177PS)
330 d xDrive (180kW/245PS)
320 d xDrive (135kW/184PS)
320 d (135kW/184PS)
325 d (150kW/204PS)
320 i (120kW/163PS)
320 d (120kW/163PS)
316 i (90kW/122PS)
330 i (200kW/272PS)
325 i xDrive (150kW/204PS)
320 d (147kW/200PS)
320 d (145kW/197PS)
320 d xDrive (147kW/200PS)
320 d xDrive (145kW/197PS)
335 i (240kW/326PS)
335 i xDrive (240kW/326PS)
335 xi (240kW/326PS)
330 xi (200kW/272PS)
325 i xDrive (155kW/211PS)
3 Kabriolets (E93)
318 i (105kW/143PS)
325 d (150kW/204PS)
320 i (125kW/170PS)
325 i (160kW/218PS)
330 i (200kW/272PS)
335 i (225kW/306PS)
330 d (170kW/231PS)
325 i (160kW/218PS)
325 d (145kW/197PS)
320 d (130kW/177PS)
330 d (180kW/245PS)
320 d (135kW/184PS)
320 i (115kW/156PS)
320 d (120kW/163PS)
330 i (200kW/272PS)
323 i (140kW/190PS)
335 i (240kW/326PS)
320 d (147kW/200PS)
320 d (145kW/197PS)
1 (E81)
116 i (85kW/115PS)
120 d (120kW/163PS)
130 i (195kW/265PS)
118 i (105kW/143PS)
120 i (125kW/170PS)
118 d (105kW/143PS)
120 d (130kW/177PS)
123 d (150kW/204PS)
116 i (90kW/122PS)
120 i (115kW/156PS)
116 i (90kW/122PS)
116 d (85kW/116PS)
130 i (190kW/258PS)
118 d (100kW/136PS)
120 i (120kW/163PS)
120 d (145kW/197PS)
118 i (95kW/129PS)
1 Kabriolets (E88)
120 i (125kW/170PS)
125 i (160kW/218PS)
118 i (105kW/143PS)
135 i (225kW/306PS)
120 d (130kW/177PS)
118 d (105kW/143PS)
123 d (150kW/204PS)
118 d (100kW/136PS)
120 i (115kW/156PS)
135 i (240kW/326PS)
120 d (145kW/197PS)
1 (E87)
116 i (85kW/115PS)
116 i (90kW/122PS)
116 i (90kW/122PS)
118 i (95kW/129PS)
118 i (105kW/143PS)
120 i (110kW/150PS)
120 i (115kW/156PS)
120 i (120kW/163PS)
120 i (125kW/170PS)
130 i (190kW/258PS)
130 i (195kW/265PS)
116 d (85kW/116PS)
118 d (90kW/122PS)
118 d (100kW/136PS)
118 d (105kW/143PS)
120 d (120kW/163PS)
120 d (130kW/177PS)
123 d (150kW/204PS)
116 d (66kW/90PS)
120 d (110kW/150PS)