KOND.RADIATORS LR015556
Saderīgs ar LAND ROVER DISCOVERY IV (L319) , LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) ,
ar PVN 21%
Kods
DCN14003
Ražotājs
DENSO
Apraksts nav pieejams
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar sausinātāju
Dzesējošā viela
R 134a
Biezums [mm]
1:6
Masa [g]
2720
Bruto svars [g]
3950
Extra Large
LAND ROVER
DISCOVERY IV (L319)
3.0 TD 4x4 (155kW/211PS)
3.0 SDV6 4x4 (188kW/256PS)
3.0 TD 4x4 (180kW/245PS)
RANGE ROVER SPORT I (L320)
3.0 D 4x4 (155kW/211PS)
3.0 D 4x4 (188kW/256PS)
3.6 D 4x4 (200kW/272PS)
3.0 D 4x4 (180kW/245PS)