KOND.RADIATORS A2515000054
Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Kods
DCN17057
Ražotājs
DENSO
Apraksts nav pieejams
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar sausinātāju
Dzesējošā viela
R 134a
Biezums [mm]
1:6
Masa [g]
2350
Bruto svars [g]
4150
Extra Large
MERCEDES-BENZ
R-CLASS (W251, V251)
R 350 CDI 4-matic (251.023, 251.123) (195kW/265PS)
R 350 4-matic (251.065, 251.165) (200kW/272PS)
R 500 4-matic (251.075, 251.175) (225kW/306PS)
R 320 CDI 4-matic (251.022, 251.122) (165kW/224PS)
R 280 CDI 4-matic (251.020) (140kW/190PS)
R 63 AMG 4-matic (251.077, 251.177) (375kW/510PS)
R 280 (251.054, 251.154) (170kW/231PS)
R 280 CDI (251.121, 251.026, 251.126) (140kW/190PS)
R 300 CDI (251.021, 251.121, 251.026, 251.126) (140kW/190PS)
R 350 CDI 4-matic (251.022, 251.122) (165kW/224PS)
R 350 CDI 4-matic (251.124, 251.125) (155kW/211PS)
R 300 (251.054, 251.154) (170kW/231PS)
GL-CLASS (X164)
GL 350 CDI 4-matic (164.823) (195kW/265PS)
GL 450 4-matic (164.871) (250kW/340PS)
GL 500 4-matic (164.886) (285kW/388PS)
GL 320 CDI 4-matic (164.822) (165kW/224PS)
GL 450 CDI 4-matic (164.828) (225kW/306PS)
GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) (155kW/211PS)
M-CLASS (W164)
ML 350 4-matic (164.186) (200kW/272PS)
ML 500 4-matic (164.175) (225kW/306PS)
ML 280 CDI 4-matic (164.120) (140kW/190PS)
ML 320 CDI 4-matic (164.122) (165kW/224PS)
ML 63 AMG 4-matic (164.177) (375kW/510PS)
ML 420 CDI 4-matic (164.128) (225kW/306PS)
ML 500 4-matic (164.172) (285kW/388PS)
ML 300 CDI 4-matic (164.120) (140kW/190PS)
ML 350 CDI 4-matic (164.122) (165kW/224PS)
ML 350 CDI 4-matic (164.125, 164.124) (155kW/211PS)
ML 300 CDI 4-matic (164.121) (150kW/204PS)
ML 350 CDI 4-matic (164.125, 164.124) (170kW/231PS)