A/C Kompresors Mercedes A0002300311
Saderīgs ar MERCEDES-BENZ S-CLASS (W140) , MERCEDES-BENZ S-CLASS Coupe (C140) ,
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods DCP17006
Ražotājs DENSO
EAN 8717613458563
Apraksts nav pieejams
Spriegums [V]
1/2"
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar elektromagnētisko sajūgu
Iepildāmais eļļas daudzums [ml]
+170
Rievu skaits
8
Piedziņas skriemelis-Ø [mm]
+120
Kompresora ID
10PA20C
Ražotāja ierobežojums
DENSO
Ražotāja ierobežojums
Mercedes Benz
OE-numuram
A0002300311
Dzesējošā viela
R 134a
Kompresora eļļa
ND-8
Montāžas veids
saskrūvēts
Kvalitāte
OE
Garums [mm]
228
Augstums [mm]
138
Rievu skaits
8
Masa [g]
7510
Bruto svars [g]
8320
  • MERCEDES-BENZ
    • S-CLASS (W140)
      • 300 SE, SEL/S320 (140.032, 140.033) (170kW/231PS)
      • S 600 (140.056, 140.057) (290kW/394PS)
      • 600 SE, SEL (140.056, 140.057) (300kW/408PS)
    • S-CLASS Coupe (C140)
      • SEC/CL 600 (140.076) (290kW/394PS)