SPRAUSLA DCRI200480
Saderīgs ar TOYOTA LAND CRUISER 200 (_J2_) ,
Old codes
DCRI200300 NA
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods DCRI200480
Ražotājs DENSO
EAN 8717613117033
Apraksts nav pieejams
Ražotāja ierobežojums
TOYOTA
OE-numuram
Kvalitāte
DENSO
Ekspluatācijas režīms
elektriska vadība
Masa [g]
650
Bruto svars [g]
850
  • TOYOTA
    • LAND CRUISER 200 (_J2_)
      • 4.5 D4-D (VDJ200) (173kW/235PS)
      • 4.5 D4-D (VDJ200) (200kW/272PS)
      • 4.5 D V8 (VDJ200) (210kW/286PS)
      • 4.5 D4-D (VDJ200) (195kW/265PS)