DEGVIELAS SŪKŅA VĀRSTS DCRS300120 294009-0120
Old codes
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods DCRS300120
Ražotājs DENSO
EAN 8717613043011
Apraksts nav pieejams
Ražotāja ierobežojums
Nissan; Mazda; GM
OE-numuram
A6860 AW42B; RFY2 13
Masa [g]
265
Bruto svars [g]
290
alternatīva prece
-->
  • OPEL
    • ASTRA H Furgons/Universālis (L70)
      • 1.7 CDTI (L70) (74kW/101PS)
    • MERIVA A Lielas ietilpības automobilis (X03)
      • 1.7 CDTI (E75) (74kW/100PS)
    • CORSA C (X01)
      • 1.7 CDTI (F08, F68) (74kW/100PS)
    • ASTRA H (A04)
      • 1.7 CDTI (L48) (74kW/100PS)
    • ASTRA H Universālis (A04)
      • 1.7 CDTI (L35) (74kW/101PS)
    • ASTRA H GTC (A04)
      • 1.7 CDTi (L08) (74kW/101PS)
    • COMBO Furgons/minivens
      • 1.7 CDTI 16V (74kW/101PS)
    • COMBO Tour
      • 1.7 CDTI 16V (74kW/101PS)
    • CORSA C Furgons/Hečbeks (X01)
      • 1.7 CDTi (F08, W5L) (74kW/101PS)
    • ASTRA H Sedans (A04)
      • 1.7 CDTi (L69) (74kW/101PS)
  • MITSUBISHI
    • PAJERO IV Van (V9_, V8_, V8_V)
      • 3.2 TD 4WD (V88V, V98V) (147kW/200PS)
    • PAJERO IV (V8_W, V9_W)
      • 3.2 DI-D 4WD (V98W, V88W) (147kW/200PS)
  • NISSAN
    • X-TRAIL I (T30)
      • 2.2 Di 4x4 (84kW/114PS)
      • 2.2 dCi 4x4 (100kW/136PS)
      • 2.2 dCi (100kW/136PS)
    • PRIMERA (P12)
      • 2.2 Di (93kW/126PS)
      • 2.2 dCi (102kW/139PS)
    • PRIMERA Universālis (WP12)
      • 2.2 Di (93kW/126PS)
      • 2.2 dCi (102kW/139PS)
    • PRIMERA Hatchback (P12)
      • 2.2 Di (93kW/126PS)
      • 2.2 dCi (102kW/139PS)
    • ALMERA II Hatchback (N16)
      • 2.2 dCi (82kW/112PS)
      • 2.2 dCi (100kW/136PS)
    • ALMERA II (N16)
      • 2.2 dCi (82kW/112PS)
      • 2.2 dCi (100kW/136PS)
    • ALMERA TINO (V10)
      • 2.2 dCi (82kW/112PS)
      • 2.2 dCi (100kW/136PS)
    • PICK UP (D22)
      • 2.5 Di (98kW/133PS)
    • PATHFINDER III (R51)
      • 2.5 dCi 4WD (128kW/174PS)
      • 2.5 dCi (128kW/174PS)
      • 2.5 dCi 4WD (120kW/163PS)
    • NAVARA NP300 (D40)
      • 2.5 dCi (106kW/144PS)
      • 2.5 dCi 4WD (128kW/174PS)
      • 2.5 dCi 4WD (126kW/171PS)
      • 2.5 dCi (120kW/163PS)
      • 2.5 dCi 4WD (106kW/144PS)
    • NAVARA NP300 Platforma/Šasija (D40)
      • 2.5 dCi 4WD (106kW/144PS)
    • NAVARA (D22)
      • 2.5 D 4x4 (98kW/133PS)
  • MAZDA
    • 6 Hatchback (GG)
      • 2.0 DI (GG14) (100kW/136PS)
      • 2.0 DI (GG14) (89kW/121PS)
    • 6 Sedans (GG)
      • 2.0 DI (GG14) (100kW/136PS)
      • 2.0 DI (GG14) (89kW/121PS)
    • 6 Station Wagon (GY)
      • 2.0 DI (GY19) (100kW/136PS)
      • 2.0 DI (GY19) (89kW/121PS)
    • MPV II (LW)
      • 2.0 DI (100kW/136PS)