Sausinātājs A2118350047
Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Kods
DFD17018
Ražotājs
DENSO
Apraksts nav pieejams
OE-numuram
Masa [g]
470
Bruto svars [g]
550
alternatīva prece
-->
Extra Large
MERCEDES-BENZ
S-CLASS (W221, V221)
S 400 Hybrid (221.095, 221.195) (205kW/279PS)
S 350 BlueTec (221.026, 221.126) (190kW/258PS)
S 350 BlueTEC 4-matic (221.083, 221.183) (190kW/258PS)
S 350 CGI (221.057, 221.157) (225kW/306PS)
S 350 CGI 4-matic (221.082, 221.182) (225kW/306PS)
S 500 CGI (221.073, 221.173) (320kW/435PS)
S 500 CGI 4-matic (221.094, 221.194) (320kW/435PS)
S 63 AMG (221.074, 221.174) (400kW/544PS)
S 65 AMG (221.179) (463kW/630PS)
S 350 CDI (221.022, 221.122) (173kW/235PS)
S 350 (221.056, 221.156) (200kW/272PS)
S 500 (221.071, 221.171) (285kW/388PS)
S 320 CDI (221.022, 221.122) (173kW/235PS)
S 450, S 450 L (221.070, 221.170) (250kW/340PS)
S 450 4-matic (221.084, 221.184) (250kW/340PS)
S 600 (221.176) (380kW/517PS)
S 65 AMG (221.179) (450kW/612PS)
S 320 CDI 4-matic (221.080, 221.180) (173kW/235PS)
S 420 CDI (221.028, 221.128) (235kW/320PS)
S 500 4-matic (221.086, 221.186) (285kW/388PS)
S 350 4-matic (221.087, 221.187) (200kW/272PS)
SPRINTER 3,5-t Autobuss (B906)
318 CDI (906.731, 906.733, 906.735) (135kW/184PS)
319 CDI / BlueTEC (906.731, 906.733, 906.735) (140kW/190PS)
319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) (140kW/190PS)
318 CDI 4x4 (906.731, 906.733, 906.735) (135kW/184PS)
SPRINTER 3,5-t Furgons (B906)
319 CDI / BlueTEC 4x4 (906.631, 906.633, 906.635,... (140kW/190PS)
318 CDI (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) (135kW/184PS)
319 CDI / BlueTEC (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) (140kW/190PS)
318 CDI 4x4 (906.631, 906.633, 906.635, 906.637) (135kW/184PS)
C-CLASS (W203)
C 240 (203.061) (125kW/170PS)
C 320 (203.064) (160kW/218PS)
C 200 CDI (203.004) (85kW/116PS)
C 270 CDI (203.016) (125kW/170PS)
C 220 CDI (203.006, 203.008) (105kW/143PS)
C 32 AMG Kompressor (203.065) (260kW/354PS)
C 200 CDI (203.004) (75kW/102PS)
C 180 Kompressor (203.046) (105kW/143PS)
C 200 Kompressor (203.042) (120kW/163PS)
C 240 4-matic (203.081) (125kW/170PS)
C 320 4-matic (203.084) (160kW/218PS)
C 30 CDI AMG (203.018) (170kW/231PS)
C 200 CDI (203.007) (90kW/122PS)
C 200 CGI Kompressor (203.043) (125kW/170PS)
C 230 Kompressor (203.040) (141kW/192PS)
C 220 CDI (203.008) (110kW/150PS)
C 55 AMG (203.076) (270kW/367PS)
C 320 CDI (203.020) (165kW/224PS)
C 280 (203.054) (170kW/231PS)
C 280 4-matic (203.092) (170kW/231PS)
C 350 (203.056) (200kW/272PS)
C 350 4-matic (203.087) (200kW/272PS)
C 230 (203.052) (150kW/204PS)
E-CLASS (W211)
E 320 (211.065) (165kW/224PS)
E 500 (211.070) (225kW/306PS)
E 240 (211.061) (130kW/177PS)
E 270 CDI (211.016) (130kW/177PS)
E 240 4-matic (211.080) (130kW/177PS)
E 320 4-matic (211.082) (165kW/224PS)
E 200 CDI (211.004) (75kW/102PS)
E 200 CDI (211.004) (90kW/122PS)
E 55 AMG Kompressor (211.076) (350kW/476PS)
E 200 Kompressor (211.042) (120kW/163PS)
E 320 CDI (211.026) (150kW/204PS)
E 400 CDI (211.028) (191kW/260PS)
E 500 4-matic (211.083) (225kW/306PS)
E 200 NGT (211.042) (120kW/163PS)
E 280 CDI (211.023) (130kW/177PS)
E 280 (211.054) (170kW/231PS)
E 280 CDI (211.020) (140kW/190PS)
E 320 CDI (211.022) (165kW/224PS)
E 280 CDI 4-matic (211.084) (140kW/190PS)
E 420 CDI (211.029) (231kW/314PS)
E 280 4-matic (211.092) (170kW/231PS)
E 320 CDI 4-matic (211.089) (165kW/224PS)
E 200 Kompressor (211.041) (135kW/184PS)
E 500 4-matic (211.090) (285kW/388PS)
E 500 (211.072) (285kW/388PS)
E 63 AMG (211.077) (378kW/514PS)
E 300 BlueTEC (211.024) (155kW/211PS)
CLK (C209)
CLK 320 (209.365) (160kW/218PS)
CLK 500 (209.375) (225kW/306PS)
CLK 240 (209.361) (125kW/170PS)
CLK 200 Kompressor (209.342) (120kW/163PS)
CLK 200 CGI (209.343) (125kW/170PS)
CLK 270 CDI (209.316) (125kW/170PS)
CLK 280 (209.354) (170kW/231PS)
CLK 220 CDI (209.308) (110kW/150PS)
CLK 320 CDI (209.320) (165kW/224PS)
CLK 63 AMG (209.377) (354kW/481PS)
CLK 500 (209.372) (285kW/388PS)
CLK 200 Kompressor (209.341) (135kW/184PS)
CLK 63 AMG (209.377) (373kW/507PS)
CLS (C219)
CLS 350 (219.356) (200kW/272PS)
CLS 500 (219.375) (225kW/306PS)
CLS 55 AMG (219.376) (350kW/476PS)
CLS 320 CDI (219.322) (165kW/224PS)
CLS 350 (219.357) (215kW/292PS)
CLS 500 (219.372) (285kW/388PS)
CLS 280 (219.354) (170kW/231PS)
CLS 300 (219.354) (170kW/231PS)
CLS 350 CDI (219.322) (165kW/224PS)
SPRINTER 3-t Furgons (B906)
218 CDI (906.611, 906.613) (135kW/184PS)
219 CDI / BlueTEC (906.611, 906.613) (140kW/190PS)
SPRINTER 3-t Platforma/Šasija (B906)
218 CDI (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) (135kW/184PS)
219 CDI / BlueTEC (906.111, 906.113, 906.211, 906.213) (140kW/190PS)
SPRINTER 3,5-t Platforma/Šasija (B906)
318 CDI (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233,... (135kW/184PS)
319 CDI / BlueTEC (906.131, 906.133, 906.135, 906.231,... (140kW/190PS)
318 CDI 4x4 (906.131, 906.133, 906.135, 906.231, 906.233... (135kW/184PS)
SPRINTER 5-t Furgons (B906)
518 CDI (906.653, 906.655, 906.657) (135kW/184PS)
519 CDI / BlueTEC (906.653, 906.655, 906.657) (140kW/190PS)
SPRINTER 5-t Platforma/Šasija (B906)
518 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) (135kW/184PS)
519 CDI / BlueTEC (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) (140kW/190PS)
510 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) (70kW/95PS)
SPRINTER 4,6-t Furgons (B906)
419 CDI (906.653, 906.655, 906.657) (140kW/190PS)
SPRINTER 4,6-t Platforma/Šasija (B906)
419 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) (140kW/190PS)
418 CDI (906.153, 906.155, 906.253, 906.255) (135kW/184PS)