AIZDEDZES SVECE K16HR-U11
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods K16HR-U11
Ražotājs DENSO
EAN 042511034822 042511348202 10042511348209
Apraksts nav pieejams
Aizdedzes svece
1-masas elektrods
Aizdedzes svece
Niķeļa centrālais elektrods
Attālums starp elektrodiem [mm]
1+1
Vītnes izmērs
M14x1.25
Vītnes garums [mm]
26,5
Diametrs [mm]
1:4
OE-numuram
90919-W1001
Savienošanas tehnika
Solid SAE
Uzgriežņu atslēgas izmērs
16 mm
Pievilkšanas moments [Nm]
2+2
Masa [g]
48
Bruto svars [g]
5+1
alternatīva prece
KH16TT
  • NISSAN
    • MICRA III (K12)
      • 1.2 16V (59kW/80PS)
      • 1.2 16V (48kW/65PS)
  • CITROËN
    • C1 (PM_, PN_)
      • 1.0 (50kW/68PS)
  • PEUGEOT
    • 107 (PM_, PN_)
      • 1.0 (50kW/68PS)
  • TOYOTA
    • AYGO (_B1_)
      • 1.0 (KGB10_, KGB10R) (50kW/68PS)
    • YARIS (_P9_)
      • 1.0 VVT-i (KSP90_, KSP90R) (51kW/69PS)