AIZDEDZES SVECE K16PSR-B8
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods K16PSR-B8
Ražotājs DENSO
EAN 042511034372 042511343702 10042511343747 10042511343709 042511343740
Apraksts nav pieejams
Aizdedzes svece
ar rezistoru
Aizdedzes svece
1-masas elektrods
Irīdija centrālais elektrods
Attālums starp elektrodiem [mm]
0,8
Vītnes izmērs
M14x1.25
Vītnes garums [mm]
19
Diametrs [mm]
1:4
OE-numuram
MN163235
Savienošanas tehnika
Solid SAE
Uzgriežņu atslēgas izmērs
16 mm
Pievilkšanas moments [Nm]
2+2
Masa [g]
43
Bruto svars [g]
46°
alternatīva prece
IK16
  • MITSUBISHI
    • ASX (GA_W_)
      • 2.0 MIVEC (GA2W) (110kW/150PS)
    • OUTLANDER II (CW_W)
      • 2.4 4WD (CW5W) (125kW/170PS)
      • 2.4 (CW5W) (125kW/170PS)
  • CITROËN
    • C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_)
      • 2.4 16V (125kW/170PS)
    • C-CROSSER (VU_, VV_)
      • 2.4 16V (125kW/170PS)
  • PEUGEOT
    • 4007 (VU_, VV_)
      • 2.4 16V (125kW/170PS)