SVECE PLATĪNA PK16TR11
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods PK16TR11
Ražotājs DENSO
EAN 042511032897 042511328907 10042511328904
Apraksts nav pieejams
Aizdedzes svece
2 masas elektrodi
Aizdedzes svece
Niķeļa centrālais elektrods
Attālums starp elektrodiem [mm]
1+1
Vītnes izmērs
M14x1.25
Vītnes garums [mm]
19
Diametrs [mm]
1:4
OE-numuram
Savienošanas tehnika
Solid SAE
Uzgriežņu atslēgas izmērs
16 mm
Pievilkšanas moments [Nm]
2+2
Masa [g]
43
Bruto svars [g]
46°
alternatīva prece
IK16TT
  • TOYOTA
    • LAND CRUISER 90 (_J9_)
      • 3.4 i 24V (VZJ90_, VZJ95_, VZJ90R, VZJ95R, VZJ90W,... (131kW/178PS)
  • LEXUS
    • GS (JZS147_)
      • 300 (JZS147_, JZS147R) (156kW/212PS)
    • GS (_S16_)
      • 300 (JZS160_, JZS160R) (163kW/222PS)
      • 300 (JZS160_, JZS160R) (161kW/219PS)
    • IS I (_E1_)
      • 300 (JCE10) (157kW/213PS)
    • IS SportCross (_E1_)
      • 300 (JCE10_, JCE10R) (157kW/213PS)