AIZDEDZES SVECE SK16HR11
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods SK16HR11
Ražotājs DENSO
EAN 042511034174 10042511341743 042511341746
Apraksts nav pieejams
Aizdedzes svece
ar rezistoru
Aizdedzes svece
1-masas elektrods
Irīdija centrālais elektrods
Attālums starp elektrodiem [mm]
1+1
Vītnes izmērs
M14x1.25
Vītnes garums [mm]
26,5
Diametrs [mm]
1:4
OE-numuram
90919-W1003
Savienošanas tehnika
Solid SAE
Uzgriežņu atslēgas izmērs
16 mm
Pievilkšanas moments [Nm]
2+2
Masa [g]
48
Bruto svars [g]
5+1
alternatīva prece
IKH16TT
  • TOYOTA
    • LAND CRUISER PRADO (_J15_)
      • 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150) (207kW/282PS)
    • YARIS (_P13_)
      • 1.0 (KSP130_, KSP130) (51kW/69PS)
    • AYGO (_B1_)
      • 1.0 (KGB10_, KGB10R) (50kW/68PS)
    • IQ (_J1_)
      • 1.0 (KGJ10_, KGJ10R) (50kW/68PS)
    • RAV 4 IV (_A4_)
      • 2.5 4WD (ASA44) (132kW/180PS)
  • LEXUS
    • GX (URJ15_, GRJ15_)
      • 460 4WD (URJ150) (218kW/296PS)
  • DODGE
    • CHARGER
      • 5.7 R/T (276kW/375PS)
      • 5.7 R/T AWD (276kW/375PS)