SVECE IRĪDIJA SKJ16CR-A8
Saderīgs ar MAZDA 323 F VI Hečbeka virsbūve (BJ) ,
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods SKJ16CR-A8
Ražotājs DENSO
EAN 042511033702 10042511337043 042511337046
Apraksts nav pieejams
Aizdedzes svece
ar rezistoru
Aizdedzes svece
1-masas elektrods
Irīdija centrālais elektrods
Attālums starp elektrodiem [mm]
0,8
Vītnes izmērs
M14x1.25
Vītnes garums [mm]
19
Diametrs [mm]
1:4
OE-numuram
ZM01 18 110
Savienošanas tehnika
Solid SAE
Uzgriežņu atslēgas izmērs
16 mm
Pievilkšanas moments [Nm]
2+2
Masa [g]
44
Bruto svars [g]
47
alternatīva prece
-->
  • MAZDA
    • 323 F VI Hečbeka virsbūve (BJ)
      • 1.6 (BJ10M) (72kW/98PS)
      • 1.6 (BJ10M) (70kW/95PS)