RADIATORA CAURULE SWH6834 8D0121101K
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods SWH6834
Ražotājs SASIC
EAN 3660872360106
Apraksts nav pieejams
Dzesēšanas vads
no savienotājcaurules uz motora radiatoru
Uzstādīšanas puse
augšā pa labi
OE-numuram
8D0121101K
  • AUDI
    • A4 B5 (8D2)
      • 1.6 (74kW/100PS)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 1.8 quattro (92kW/125PS)
      • 1.8 T quattro (110kW/150PS)
      • 1.8 T quattro (132kW/180PS)
      • 1.8 T (132kW/180PS)
    • A4 B5 Avant (8D5)
      • 1.6 (74kW/100PS)
      • 1.8 (92kW/125PS)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 1.8 quattro (92kW/125PS)
      • 1.8 T quattro (110kW/150PS)
      • 1.8 T quattro (132kW/180PS)
      • 1.8 T (132kW/180PS)
    • A6 C5 (4B2, 4B4)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 1.8 T quattro (110kW/150PS)
    • A6 C5 Avant (4B5, 4B6)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 1.8 T quattro (110kW/150PS)
  • VW
    • PASSAT B5 (3B2)
      • 1.6 (74kW/101PS)
      • 1.8 (92kW/125PS)
    • PASSAT B5 Variant (3B5)
      • 1.6 (74kW/101PS)
      • 1.8 (92kW/125PS)
    • PASSAT B5.5 (3B3)
      • 1.6 (75kW/102PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 1.8 T 20V (110kW/150PS)
    • PASSAT B5.5 Variant (3B6)
      • 1.6 (75kW/102PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 1.8 T 20V (110kW/150PS)
  • SKODA
    • SUPERB I (3U4)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 1.9 TDI (96kW/130PS)
      • 1.9 TDI (74kW/101PS)
      • 1.9 TDI (85kW/115PS)
      • 1.9 TDI (77kW/105PS)