A/C Kompresors 5WA816803A
Saderīgs ar AUDI Q3 (F3B) , AUDI Q3 Sportback (F3N) , AUDI A3 Sportback (8YA, 8YF)
Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Kods
DCP32086
Ražotājs
DENSO
Apraksts nav pieejams
Spriegums [V]
1/2"
Iepildāmais eļļas daudzums [ml]
+80
Kompresora ID
6SAS14C
Ražotāja ierobežojums
DENSO
Ražotāja ierobežojums
VW-Group
OE-numuram
5WA816803A
Dzesējošā viela
R 1234yf
Kompresora eļļa
ND-12
Montāžas veids
saskrūvēts
Kvalitāte
OE
Masa [g]
5340
Bruto svars [g]
6150
Extra Large
AUDI
Q3 (F3B)
35 TFSI (110kW/150PS)
35 TDI quattro (110kW/150PS)
Q3 Sportback (F3N)
35 TFSI (110kW/150PS)
45 TFSI quattro (169kW/230PS)
35 TDI (110kW/150PS)
35 TDI quattro (110kW/150PS)
40 TDI quattro (140kW/190PS)
35 TFSI Mild Hybrid (110kW/150PS)
A3 Sportback (8YA, 8YF)
35 TFSI (110kW/150PS)
A3 Limousine (8YS, 8YM)
35 TFSI (110kW/150PS)
VW
GOLF VIII (CD1, DA1)
1.5 eTSI (110kW/150PS)
1.0 eTSI (81kW/110PS)
1.5 eTSI (96kW/131PS)
GOLF VIII Variant (CG5, DB5)
1.0 eTSI (81kW/110PS)
1.5 eTSI (96kW/131PS)
1.5 eTSI (110kW/150PS)
SEAT
LEON (KL1, KLG)
1.0 TSI Mild Hybrid (81kW/110PS)
LEON Sportstourer (KL8, KLD)
VAG
3WA 816 803 E
5WA 816 803 A