J1140405 RULLĪTIS
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods J1140405
Ražotājs HERTH+BUSS JAKOPARTS
EAN 4029416405175
Apraksts nav pieejams
Ārējais diametrs [mm]
+70
Platums [mm]
26
SVHC
Nesatur SVHC vielas!
  • SSANGYONG
    • KORANDO (CK)
      • 2.0 e-XDi (129kW/175PS)
      • 2.0 e-XDi 4WD (129kW/175PS)
      • 2.0 e-XDi (110kW/150PS)
      • 2.0 e-XDi 4WD (110kW/150PS)
      • 2.2 Xdi (131kW/178PS)
      • 2.2 Xdi 4WD (131kW/178PS)
    • ACTYON SPORTS I (QJ)
      • 2.0 Xdi 4WD (114kW/155PS)
      • 2.0 Xdi (114kW/155PS)
    • ACTYON SPORTS II
      • 2.0 Xdi (114kW/155PS)
      • 2.2 Xdi (131kW/178PS)
      • 2.2 Xdi 4WD (131kW/178PS)
    • REXTON W / REXTON
      • 2.0 Xdi (114kW/155PS)
      • 2.0 Xdi Visu riteņu piedziņa (114kW/155PS)
      • 2.2 Xdi (131kW/178PS)
      • 2.2 Xdi Visu riteņu piedziņa (131kW/178PS)
    • RODIUS II
      • 2.0 Xdi 4WD (114kW/155PS)
      • 2.0 Xdi (114kW/155PS)
      • 2.2 Xdi (131kW/178PS)
      • 2.2 Xdi 4WD (131kW/178PS)
    • ACTYON II
      • 2.0 XDi (110kW/150PS)
      • 2.0 XDi 4x4 (110kW/150PS)
    • REXTON (Y400, Y450)
      • 2.2 Xdi (POE) (133kW/181PS)
      • 2.2 Xdi Visu riteņu piedziņa (POE) (133kW/181PS)
    • MUSSO (QK)
      • 2.2 e-XDi (133kW/181PS)
      • 2.2 e-XDi 4WD (133kW/181PS)
    • MUSSO GRAND
      • 2.2 e-XDi 4WD (133kW/181PS)