BOSCH Eļļas filtrs F026407155
ar PVN 21%
Noliktavā 5
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods F026407155
Ražotājs BOSCH
EAN 4047025343831
  • Ražotājs: BOSCH
  • Produkta kods: F026407155
  • Tips: Eļļas filtrs
  • Nodrošina dzinēja aizsardzību pret piesārņojumu
  • Palīdz uzturēt eļļas tīrību
  • Veicina dzinēja ilgāku kalpošanas laiku
  • Augsta filtrācijas efektivitāte
Filtra izpildījums
Filtra patrona
Papildus artikuls/Papildus informācija
ar blīvi
Augstums [mm]
95
Augstums 1 [mm]
93
Ārējais diametrs [mm]
79
Iekšējais diametrs 1 [mm]
4+1
  • LAND ROVER
    • DISCOVERY IV (L319)
      • 3.0 TD 4x4 (155kW/211PS)
      • 3.0 SDV6 4x4 (188kW/256PS)
      • 3.0 TD 4x4 (180kW/245PS)
      • 3.0 TD 4x4 (183kW/249PS)
    • RANGE ROVER SPORT I (L320)
      • 3.0 D 4x4 (155kW/211PS)
      • 3.0 D 4x4 (188kW/256PS)
      • 3.0 D 4x4 (180kW/245PS)
      • 3.0 D 4x4 (183kW/249PS)
    • RANGE ROVER IV (L405)
      • 3.0 SDV6 4x4 (183kW/249PS)
      • 3.0 TDV6 4x4 (190kW/258PS)
      • 3.0 TDV6 4x4 (155kW/211PS)
      • 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (250kW/340PS)
      • 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (260kW/354PS)
      • 3.0 SDV6 4x4 (202kW/275PS)
      • 3.0 SDV6 4x4 (215kW/292PS)
    • RANGE ROVER SPORT II (L494)
      • 3.0 SDV6 4x4 (215kW/292PS)
      • 3.0 TDV6 4x4 (190kW/258PS)
      • 3.0 TDV6 4x4 (155kW/211PS)
      • 3.0 SDV6 4x4 (183kW/249PS)
      • 3.0 SDV6 4x4 (225kW/306PS)
    • DISCOVERY V (L462)
      • 3.0 Td6 4x4 (190kW/258PS)
      • 3.0 D 4x4 (183kW/249PS)
      • 3.0 D 4x4 (155kW/211PS)
      • 3.0 SDV6 4x4 (225kW/306PS)
    • RANGE ROVER VELAR (L560)
      • 3.0 D300 SDV6 4x4 (221kW/300PS)
      • 3.0 D275 SDV6 4x4 (202kW/275PS)
    • DISCOVERY V VAN (L462)
      • 3.0 Td6 4x4 (190kW/258PS)
      • 3.0 Sdv6 4x4 (225kW/306PS)
  • JAGUAR
    • XF I (X250)
      • 3.0 D (155kW/211PS)
      • 3.0 D (177kW/241PS)
      • 3.0 D (202kW/275PS)
    • XJ (X351)
      • 3.0 SDV6 (202kW/275PS)
      • 3.0 SDV6 (221kW/300PS)
    • XF SPORTBRAKE (X250)
      • 3.0 D (177kW/241PS)
      • 3.0 D (202kW/275PS)
    • XF II (X260)
      • 3.0 D (221kW/300PS)
    • F-PACE (X761)
      • 3.0 SDV6 AWD (221kW/300PS)
    • XF SPORTBRAKE (X260)
      • 3.0 D (221kW/300PS)
  • PEUGEOT
    • 407 Coupe (6C_)
      • 3.0 HDi (177kW/241PS)
  • CITROËN
    • C5 III (RD_)
      • 3.0 HDi 240 (RDX8CA) (177kW/241PS)
    • C5 III Break (RW_)
      • 3.0 HDi 240 (RWX8CA) (177kW/241PS)
    • C6 (TD_)
      • 3.0 HDi (177kW/241PS)
  • FORD USA
    • RANGER Crew Cab Pickup
      • 3.0 EcoBlue 4x4 (177kW/241PS)
  • VW
    • AMAROK (T1A, T1B)
      • 3.0 TDI 4motion (177kW/241PS)