Kods EPS-CT-016
Ražotājs NTY
EAN 5902048017116
Apraksts nav pieejams
Uzstādīšanas puse
priekšā pa labi
Ekspluatācijas režīms
elektrisks
Papildus artikuls/Papildus informācija
bez elektromotora
pāra artikulu numuri
EPS-CT-017
Sērijas numurs
EPS-CT-016
  • CITROËN
    • XSARA PICASSO (N68)
      • 1.6 (65kW/88PS)
      • 1.8 16V (85kW/115PS)
      • 2.0 HDi (66kW/90PS)
      • 1.6 (70kW/95PS)
      • 2.0 16V (100kW/136PS)
      • 1.6 HDi (80kW/109PS)
      • 1.6 16V (80kW/109PS)
      • 1.6 HDi (66kW/90PS)
      • 1.6 Chrono (74kW/101PS)