EZC-ME-140
Ražotājs
NTY
Apraksts nav pieejams
Uzstādīšanas puse
Vidū pa kreisi
Sērijas numurs
EZC-ME-140
Extra Large
MERCEDES-BENZ
V-CLASS (W447)
V 200 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) (100kW/136PS)
V 220 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) (120kW/163PS)
V 250 BlueTEC / d (447.811, 447.813, 447.815) (140kW/190PS)
V 250 BlueTEC / d 4-matic (447.811, 447.813, 447.815) (140kW/190PS)
V 200 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813, 447.815) (100kW/136PS)
V 220 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813, 447.815) (120kW/163PS)
V 220 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) (120kW/163PS)
V 250 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) (140kW/190PS)
V 250 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) (140kW/190PS)
V 300 CDI / d (447.811, 447.813, 447.815) (176kW/239PS)
V 300 CDI / d 4-matic (447.811, 447.813) (176kW/239PS)
VITO Furgons (W447)
109 CDI (447.601, 447.603, 447.605) (65kW/88PS)
111 CDI (447.601, 447.603, 447.605) (84kW/114PS)
114 CDI (447.601, 447.603, 447.605) (100kW/136PS)
116 CDI (447.601, 447.603, 447.605) (120kW/163PS)
119 CDI / BlueTEC (447.601, 447.603, 447.605) (140kW/190PS)
114 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605) (100kW/136PS)
116 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605) (120kW/163PS)
119 CDI / BlueTEC 4x4 (447.601, 447.603, 447.605) (140kW/190PS)
eVITO (447.603, 447.605) (85kW/116PS)
110 CDI (447.601, 447.603, 447.605) (75kW/102PS)
119 CDI (447.601, 447.603, 447.605) (140kW/190PS)
119 CDI 4x4 (447.601, 447.603, 447.605) (140kW/190PS)
VITO Mixto (Double Cabin) (W447)
109 CDI (447.701, 447.703, 447.705) (65kW/88PS)
111 CDI (447.701, 447.703, 447.705) (84kW/114PS)
114 CDI (447.701, 447.703, 447.705) (100kW/136PS)
116 CDI (447.701, 447.703, 447.705) (120kW/163PS)
119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) (140kW/190PS)
119 BlueTEC 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) (140kW/190PS)
114 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) (100kW/136PS)
116 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) (120kW/163PS)
119 CDI (447.701, 447.703, 447.705) (140kW/190PS)
119 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) (140kW/190PS)
110 CDI (447.701, 447.703, 447.705) (75kW/102PS)
124 CDI (447.701, 447.703, 447.705) (176kW/239PS)
124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) (176kW/239PS)
VITO Tourer (W447)
109 CDI / 109 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) (65kW/88PS)
111 CDI / 111 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) (84kW/114PS)
114 CDI / 114 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) (100kW/136PS)
116 CDI / 116 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) (120kW/163PS)
119 CDI / 119 BlueTEC (447.701, 447.703, 447.705) (140kW/190PS)
119 CDI / 119 BlueTEC 4-matic (447.701, 447.703,... (140kW/190PS)
114 CDI / 114 BlueTEC 4-matic (447.701, 447.703,... (100kW/136PS)
116 CDI / 116 BlueTEC 4-matic (447.701, 447.703,... (120kW/163PS)
eVITO (447.703, 447.705) (85kW/116PS)
MARCO POLO Camper (W447)
200 CDI (447.703, 447.813) (100kW/136PS)
200 CDI 4-matic (447.703, 447.813) (100kW/136PS)
220 CDI (447.703, 447.813) (120kW/163PS)
220 CDI 4-matic (447.703, 447.813) (120kW/163PS)
250 CDI (447.703, 447.813) (140kW/190PS)
250 CDI 4-matic (447.703, 447.813) (140kW/190PS)
180 CDI (447.703) (84kW/114PS)
300 CDI (447.813, 447.703) (176kW/239PS)
300 CDI 4-matic (447.813, 447.703) (176kW/239PS)
170 CDI (447.703) (75kW/102PS)
200 CDI (447.703) (100kW/136PS)