Kods EZC-PE-096
Ražotājs NTY
EAN 5902048325662
Apraksts nav pieejams
Uzstādīšanas puse
Motora pārsegs
Sērijas numurs
EZC-PE-096
Komponenti
vidējā daļa
  • PEUGEOT
    • 3008 I Lielas ietilpības automobilis (0U_)
      • 1.6 VTi (88kW/120PS)
      • 1.6 THP (110kW/150PS)
      • 1.6 HDi (80kW/109PS)
      • 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 (110kW/150PS)
      • 1.6 THP (115kW/156PS)
      • 2.0 HDi (120kW/163PS)
      • 1.6 HDi (82kW/112PS)
      • 2.0 HDi Hybrid4 (0URHCA) (147kW/200PS)
      • 1.6 HDi (84kW/114PS)
      • 2.0 HDi (100kW/136PS)
      • 1.6 BlueHDi 120 (88kW/120PS)
      • 1.2 (96kW/131PS)
      • 1.6 HDi 115 / BlueHDi 115 (85kW/116PS)