Kods HCA-AR-016
Ražotājs NTY
EAN 5902048048684
Apraksts nav pieejams
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts pa kreisi
Garums [mm]
1930
pāra artikulu numuri
HCA-AR-017
Sērijas numurs
HCA-AR-016
Devēja tips
aktīvais devējs
  • ALFA ROMEO
    • 156 (932_)
      • 1.6 16V T.SPARK (932.A4, 932.A4100) (88kW/120PS)
      • 1.8 16V T.SPARK (932.A3100) (103kW/140PS)
      • 2.5 V6 24V (932A11_) (141kW/192PS)