Kods 444-1135R-LDM6C
Ražotājs DEPO
301209208, 63126920626, 63127165920, 63316920626, 444-1135R-LDM6C, 2011104U
Uzstādīšanas puse
pa labi
Tr. līdzekļa aprīkojums
transportl. ar lukturu slīpuma leņķa regulēšanu
Ekspluatācijas atļaujas veids
Pārbaudīts ECE
Papildus artikuls/Papildus informācija
bez kvēlspuldzes
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar lukturu slīpuma leņķa regulēšanas motoru
Lampas tips
H7
Kvēlspuldzes cokola konstrukcija
PX26d
Krāsa
titāns
Apvalka krāsa
pelēks
Pagrieziena signāla luktura izlkiedētāja krāsa
caurspīdīgs
pāra artikulu numuri
444-1135L-LDM6C
  • BMW
    • 3 (E46)
      • 330 d (135kW/184PS)
      • 330 xd (135kW/184PS)
      • 330 xi (170kW/231PS)
      • 330 i (170kW/231PS)
      • 320 i (125kW/170PS)
      • 325 i (141kW/192PS)
      • 325 xi (141kW/192PS)
      • 316 i (77kW/105PS)
      • 318 i (105kW/143PS)
      • 320 d (110kW/150PS)
      • 318 d (85kW/116PS)
      • 316 i (85kW/115PS)
      • 330 d (150kW/204PS)
      • 330 xd (150kW/204PS)
      • 318 d (85kW/116PS)
      • 316 i (85kW/115PS)
    • 3 Coupe (E46)
      • M3 (252kW/343PS)
      • 330 xi (170kW/231PS)
      • 320 Ci (125kW/170PS)
      • 325 Ci (141kW/192PS)
      • 318 Ci (105kW/143PS)
      • 330 Cd (150kW/204PS)
      • 320 Cd (110kW/150PS)
      • M3 CSL (265kW/360PS)
    • 3 Kabriolets (E46)
      • 330 Ci (170kW/231PS)
      • 320 Ci (125kW/170PS)
      • 325 Ci (141kW/192PS)
      • M3 (252kW/343PS)
      • 318 Ci (105kW/143PS)