Kods 550-1606L-AE
Ražotājs DEPO
57C1292E, 57C1292E, 550-1606L-AE, 5501606LAE, 57C1292V, 6208X4, 57C1292E, 6208X4
Uzstādīšanas puse
pa kreisi
Ekspluatācijas atļaujas veids
Pārbaudīts ECE
Apgaismes ierīces tips
LED
pāra artikulu numuri
550-1606R-AE
  • PEUGEOT
    • 308 I (4A_, 4C_)
      • 1.6 BioFlex (80kW/109PS)
      • 1.4 16V (70kW/95PS)
      • 1.6 16V (88kW/120PS)
      • 1.6 16V (110kW/150PS)
      • 1.6 HDi (66kW/90PS)
      • 1.6 HDi (80kW/109PS)
      • 2.0 HDi (100kW/136PS)
      • 1.6 16V (128kW/174PS)
      • 1.6 16V (103kW/140PS)
      • 1.4 16V (72kW/98PS)
      • 1.6 THP 16V (115kW/156PS)
      • 1.6 HDi (68kW/92PS)
      • 1.6 HDi (82kW/112PS)
      • 1.6 GTi (147kW/200PS)
      • 2.0 HDi (103kW/140PS)
      • 2.0 HDi (110kW/150PS)
      • 2.0 HDi (120kW/163PS)
      • 1.6 HDi (84kW/114PS)
      • 2.0 Bioflex (103kW/140PS)
    • 308 CC (4B_)
      • 1.6 THP (147kW/200PS)
      • 1.6 16V (110kW/150PS)
      • 2.0 HDi (103kW/140PS)
      • 1.6 16V (88kW/120PS)
      • 1.6 HDi (82kW/112PS)
      • 1.6 16V (115kW/156PS)
      • 1.6 16V (103kW/140PS)
      • 2.0 HDi (4BRHRH, 4BRHRJ) (100kW/136PS)
      • 2.0 HDi (120kW/163PS)
      • 1.6 HDi (84kW/114PS)
      • 2.0 CVVT (103kW/140PS)
    • 308 SW I (4E_, 4H_)
      • 1.6 HDi (68kW/92PS)
      • 1.4 16V (70kW/95PS)
      • 1.6 16V (88kW/120PS)
      • 1.6 16V (110kW/150PS)
      • 1.6 16V (128kW/174PS)
      • 1.6 HDi (66kW/90PS)
      • 1.6 HDi (80kW/109PS)
      • 2.0 HDi (100kW/136PS)
      • 1.6 16V (103kW/140PS)
      • 2.0 HDi (103kW/140PS)
      • 1.4 16V (72kW/98PS)
      • 2.0 HDi (120kW/163PS)
      • 1.6 THP 16V (115kW/156PS)
      • 1.6 HDi (82kW/112PS)
      • 2.0 HDi (110kW/150PS)
      • 1.6 HDi (84kW/114PS)