Kods 551-1160L-LEHM6
Ražotājs DEPO
7701054660, 7701064023, 6012091V, 551-1160L-LEHM6
Uzstādīšanas puse
pa kreisi
Tr. līdzekļa aprīkojums
transportl. ar lukturu slīpuma leņķa regulēšanu
Ekspluatācijas atļaujas veids
Pārbaudīts ECE
Papildus artikuls/Papildus informācija
bez kvēlspuldzes
Papildu artikuls/Papildu info 2
bez ksenona lukturu vadības iekārtas
ar lukturu slīpuma leņķa regulēšanas motoru
Lampas tips
H7
Lampas tips
D2S (Gāzizlādes spuldze)
Kvēlspuldzes cokola konstrukcija
PX26d
P32d-2
pāra artikulu numuri
551-1160R-LEHM6
Ekspluatācijas režīms
elektrisks
  • RENAULT
    • MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_)
      • 1.4 16V (BM0B, CM0B) (72kW/98PS)
      • 1.6 16V (BM0C, CM0C) (83kW/113PS)
      • 2.0 16V (BM0U, CM0U) (99kW/135PS)
      • 1.5 dCi (BM0F, BM0T, BM2B, CM0F, CM0T) (60kW/82PS)
      • 1.9 dCi (BM0G, CM0G) (88kW/120PS)
      • 1.5 dCi (BM02, BM13, BM2A, CM02, CM13) (74kW/101PS)
      • 1.4 16V (60kW/82PS)
      • 2.0 Renault Sport (165kW/224PS)
      • 1.9 dCi (68kW/92PS)
      • 2.0 16V Turbo (120kW/163PS)
      • 1.9 dCi (66kW/90PS)
      • 1.9 dCi (85kW/115PS)
    • MEGANE II Sedans (LM0/1_)
      • 1.4 (60kW/82PS)
      • 1.4 (72kW/98PS)
      • 1.6 (83kW/113PS)
      • 2.0 (99kW/135PS)
      • 1.5 dCi (LM0F, LM0T, LM2B) (60kW/82PS)
      • 1.9 dCi (LM0G, LM1G, LM2C) (88kW/120PS)
      • 1.9 dCi (68kW/92PS)
      • 1.5 dCi (LM02, LM13, LM2A) (74kW/101PS)
      • 1.9 dCi (66kW/90PS)
    • MEGANE II Universālis (KM0/1_)
      • 1.4 (72kW/98PS)
      • 1.6 (83kW/113PS)
      • 2.0 (99kW/135PS)
      • 1.5 dCi (KM0F, KM0T, KM2B) (60kW/82PS)
      • 1.9 dCi (KMRG, KM1G, KM0G, KM2C) (88kW/120PS)
      • 1.9 dCi (68kW/92PS)
      • 1.5 dCi (KM02, KM13) (74kW/101PS)
      • 1.9 dCi (66kW/90PS)