Kods 120-1103LMLDEM2
Ražotājs DEPO
84001SG230, 84001-SG231, 84913sg270, 84001SG231, 72X1094E, 120-1103LMLDEM2
Uzstādīšanas puse
pa kreisi
Kreisās-/Labās puses kustība
Labās puses kustībai
Tr. līdzekļa aprīkojums
transportl. ar lukturu slīpuma leņķa regulēšanu (elektr.)
Ekspluatācijas atļaujas veids
Pārbaudīts ECE
Papildus artikuls/Papildus informācija
bez kvēlspuldzes
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar lukturu slīpuma leņķa regulēšanas motoru
Lampas tips
H11
Lampas tips
HB3
WY21W
W5W
Kvēlspuldzes cokola konstrukcija
PGJ19-2
P20d
pāra artikulu numuri
120-1103RMLDEM2
  • SUBARU
    • FORESTER (SJ_)
      • 2.0 i AWD (SJ5) (110kW/150PS)
      • 2.0 D AWD (SJD) (108kW/147PS)
      • 2.0 XT AWD (SJG) (177kW/241PS)