Kods 665-1109LMLDEMF
Ražotājs DEPO
3U1941017D, 3U1941017H, 692509-H, 665-1109LMLDEMF
Uzstādīšanas puse
pa kreisi
Ekspluatācijas atļaujas veids
Pārbaudīts ECE
Papildus artikuls/Papildus informācija
bez kvēlspuldzes
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar lukturu slīpuma leņķa regulēšanas motoru
Apgaismošanas ierīces funkcija
ar miglas lukturi
Lampas tips
H7/H7/H3
Kvēlspuldzes cokola konstrukcija
PX26d
PK22s
pāra artikulu numuri
665-1109RMLDEMF
Ekspluatācijas režīms
elektrisks
  • SKODA
    • SUPERB I (3U4)
      • 1.8 T (110kW/150PS)
      • 2.0 (85kW/115PS)
      • 2.8 V6 (142kW/193PS)
      • 1.9 TDI (96kW/130PS)
      • 2.5 TDI (114kW/155PS)
      • 1.9 TDI (74kW/101PS)
      • 2.5 TDI (120kW/163PS)
      • 2.0 TDI (103kW/140PS)
      • 1.9 TDI (85kW/115PS)
      • 1.9 TDI (77kW/105PS)
      • 2.8 V6 (140kW/190PS)