TERMOSTATS 6873.105 TE6873.105J
Saderīgs ar BMW 3 Compact (E46) , BMW 3 (E46) , BMW 3 Coupe (E46) Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Nav noliktavā
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods TE6873.105J
Ražotājs CALORSTAT BY VERNET
EAN 3531650036134
Apraksts nav pieejams
Atvēršanas temperatūra
+105
Papildus artikuls/Papildus informācija
ar blīvi
Ekspluatācijas režīms
elektriska vadība
  • BMW
    • 3 Compact (E46)
      • 316 ti (85kW/115PS)
      • 318 ti (105kW/143PS)
    • 3 (E46)
      • 318 i (105kW/143PS)
      • 316 i (85kW/115PS)
    • 3 Coupe (E46)
      • 318 Ci (105kW/143PS)
      • 316 Ci (85kW/115PS)
      • 318 Ci (110kW/150PS)
    • 3 Touring (E46)
      • 318 i (105kW/143PS)
      • 316 i (85kW/115PS)
    • 3 Kabriolets (E46)
      • 318 Ci (105kW/143PS)
      • 318 Ci (110kW/150PS)
    • 3 (E90)
      • 320 i (110kW/150PS)
      • 318 i (95kW/129PS)
    • Z4 Roadster (E85)
      • 2.0 i (110kW/150PS)
    • 3 Touring (E91)
      • 320 i (110kW/150PS)
      • 318 i (95kW/129PS)
    • X3 (E83)
      • 2.0 i (110kW/150PS)
      • xDrive 20 i (110kW/150PS)
    • 1 (E81)
      • 120 i (115kW/156PS)
      • 118 i (95kW/129PS)
    • X1 (E84)
      • sDrive 18 i (110kW/150PS)
    • 1 Kabriolets (E88)
      • 120 i (115kW/156PS)
    • 1 (E87)
      • 118 i (95kW/129PS)
      • 120 i (110kW/150PS)
      • 120 i (115kW/156PS)
      • 120 i (125kW/170PS)
    • 5 (E60)
      • 520 i (115kW/156PS)
    • 3 Kabriolets (E93)
      • 320 i (115kW/156PS)