DENSO T16EPR-U15 Aizdedzes svece
ar PVN 21%
Noliktavā 10
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods T16EPR-U15
Ražotājs DENSO
EAN 042511050235 042511502307 10042511502304
  • Nodrošina stabilu un spēcīgu dzirksteli
  • Veicina efektīvu degvielas sadegšanu
  • Palīdz samazināt degvielas patēriņu
  • Veicina zemākas emisijas
  • Izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem
  • Uzticama un izturīga ekspluatācijā
  • Piemērota dažādiem dzinējiem
Aizdedzes svece
1-masas elektrods
Aizdedzes svece
Niķeļa centrālais elektrods
Attālums starp elektrodiem [mm]
+15
Vītnes izmērs
M14x1.25
Vītnes garums [mm]
17,5
Diametrs [mm]
1:4
OE-numuram
LFY318110
Savienošanas tehnika
Removable SAE
Uzgriežņu atslēgas izmērs
16 mm
Pievilkšanas moments [Nm]
2+2
Masa [g]
+40
Bruto svars [g]
43
alternatīva prece
T16TT
  • CHEVROLET
    • TRANS SPORT
      • 3.4 (137kW/186PS)
      • 3.4 V6 (138kW/188PS)
      • 3.4 V6 AWD (138kW/188PS)
    • BLAZER S10
      • 4.3 V6 AWD (142kW/193PS)
    • IMPALA Sedans
      • 3.4 V6 (134kW/182PS)
    • ALERO
      • 2.4 16V (104kW/141PS)
      • 3.4 V6 (130kW/177PS)
    • S10 Pick-up
      • 4.3 (142kW/193PS)
      • 4.3 4x4 (142kW/193PS)
  • BUICK
    • PARK AVENUE
      • 3.8 (127kW/173PS)
    • SKYLARK
      • 2.4 (112kW/152PS)
    • LESABRE
      • 3.8 (127kW/173PS)
  • CADILLAC
    • SEVILLE II (K)
      • 4.5 V8 (134kW/182PS)
      • 4.5 (115kW/156PS)
      • 4.9 (149kW/203PS)
    • ALLANTE Kabriolets (V)
      • 4.5 (150kW/204PS)
    • ALLANTE Coupe (V)
      • 4.5 (150kW/204PS)
    • DEVILLE
      • 4.9 Touring (149kW/203PS)
      • 4.9 (149kW/203PS)
    • ELDORADO Coupe
      • 4.5 (115kW/156PS)
      • 4.9 (149kW/203PS)
  • MAZDA
    • 6 Hatchback (GG)
      • 1.8 (88kW/120PS)
    • 6 Sedans (GG)
      • 1.8 (88kW/120PS)
    • 6 Station Wagon (GY)
      • 1.8 (88kW/120PS)
    • 6 Sedans (GH)
      • 1.8 MZR (88kW/120PS)
    • 6 Hatchback (GH)
      • 1.8 MZR (88kW/120PS)
    • 6 Universālis (GH)
      • 1.8 MZR (88kW/120PS)