RIDEX 402B1008 Bremžu kluču komplekts, disku bremzes
ar PVN 21%
Noliktavā 1
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods 402B1008
Ražotājs RIDEX
EAN 4059191382552
  • Bremžu kluču komplekts disku bremzēm
  • Detaļas numurs: 402B1008
  • Zīmols: RIDEX
  • Paredzēts uzticamam bremzēšanas spēkam
  • Izturīga konstrukcija ilgākam kalpošanas laikam
  • Nodrošina konsekventu bremzēšanas veiktspēju
  • Viegli uzstādāms
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts
Platums [mm]
180,3
Augstums [mm]
65,4
Biezums [mm]
17,9
Nodiluma devējs
nav sag. nodiluma brīdinājuma indikatoram
Papildu artikuls/Papildu info 2
ar virzuļa fiksatoru
Materiāls
Low-Metallic
Masa [kg]
2,32
izpilda ECE-normas
ECE R90
  • FORD
    • FOCUS III Sedans
      • 2.0 TDCi (103kW/140PS)
      • 2.0 TDCi (120kW/163PS)
      • 1.6 Ti (63kW/85PS)
      • 1.5 EcoBoost (110kW/150PS)
      • 1.5 EcoBoost (134kW/182PS)
      • 1.5 TDCi (70kW/95PS)
      • 1.5 TDCi ECOnetic (77kW/105PS)
      • 1.5 TDCi (88kW/120PS)
      • 2.0 TDCi (110kW/150PS)
      • 1.0 EcoBoost (103kW/140PS)
    • FOCUS III
      • 2.0 TDCi (103kW/140PS)
      • 2.0 TDCi (120kW/163PS)
      • 1.6 Ti (63kW/85PS)
      • 2.0 ST (184kW/250PS)
      • Electric (107kW/145PS)
      • 1.5 EcoBoost (110kW/150PS)
      • 1.5 EcoBoost (134kW/182PS)
      • 1.5 TDCi (70kW/95PS)
      • 1.5 TDCi (88kW/120PS)
      • 2.0 TDCi (110kW/150PS)
      • 2.0 TDCi ST (136kW/185PS)
      • 1.0 EcoBoost (103kW/140PS)
    • FOCUS III Turnier
      • 2.0 TDCi (103kW/140PS)
      • 2.0 TDCi (120kW/163PS)
      • 1.6 Ti (63kW/85PS)
      • 2.0 ST (184kW/250PS)
      • 1.5 EcoBoost (110kW/150PS)
      • 1.5 EcoBoost (134kW/182PS)
      • 1.5 TDCi (70kW/95PS)
      • 1.5 TDCi (88kW/120PS)
      • 2.0 TDCi (110kW/150PS)
      • 2.0 TDCi ST (136kW/185PS)
      • 1.0 EcoBoost (103kW/140PS)
    • TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Lielas ietilpīb
      • 1.6 EcoBoost (110kW/150PS)
      • 1.6 TDCi (70kW/95PS)
      • 1.0 EcoBoost (74kW/100PS)
      • 1.6 TDCi (85kW/115PS)
      • 1.6 TDCi (55kW/75PS)
      • 1.5 TDCi (74kW/101PS)
      • 1.5 TDCi (55kW/75PS)
      • 1.5 TDCi (88kW/120PS)
      • 1.5 EcoBlue (88kW/120PS)
      • 1.5 EcoBlue (74kW/101PS)
      • 1.5 EcoBlue (55kW/75PS)
    • TRANSIT CONNECT V408 Furgons/minivens
      • 1.6 TDCi (85kW/115PS)
      • 1.6 TDCi (70kW/95PS)
      • 1.6 TDCi (55kW/75PS)
      • 1.6 EcoBoost (110kW/150PS)
      • 1.0 EcoBoost (74kW/100PS)
      • 1.5 TDCi (74kW/101PS)
      • 1.5 TDCi (88kW/120PS)
      • 1.5 TDCi (55kW/75PS)
      • 1.5 EcoBlue (74kW/101PS)
      • 1.5 EcoBlue (88kW/120PS)
      • 1.5 EcoBlue (55kW/75PS)
    • KUGA II (DM2)
      • 1.6 EcoBoost 4x4 (134kW/182PS)
      • 2.0 TDCi (103kW/140PS)
      • 2.0 TDCi 4x4 (103kW/140PS)
      • 2.0 TDCi 4x4 (120kW/163PS)
      • 2.0 TDCi (100kW/136PS)
      • 2.0 TDCi 4x4 (100kW/136PS)
      • 1.5 EcoBoost 4x4 (134kW/182PS)
      • 2.0 TDCi (88kW/120PS)
      • 2.0 TDCi (110kW/150PS)
      • 2.0 TDCi 4x4 (110kW/150PS)
      • 2.0 TDCi 4x4 (132kW/180PS)
      • 1.5 TDCi (88kW/120PS)
      • 2.0 EcoBoost 4x4 (178kW/242PS)
      • 1.5 EcoBoost 4x4 (129kW/176PS)
      • 2.0 EcoBoost 4x4 (169kW/230PS)
      • 1.5 EcoBoost 4x4 (110kW/150PS)
    • TRANSIT CONNECT Lielas ietilpības automobilis
      • 1.6 TDCi (55kW/75PS)
      • 1.6 TDCi (70kW/95PS)
      • 1.6 TDCi (85kW/115PS)
      • 1.5 TDCi (74kW/101PS)
      • 1.5 TDCi (88kW/120PS)
      • 1.5 TDCi (55kW/75PS)
      • 1.5 EcoBlue (74kW/101PS)
      • 1.5 EcoBlue (88kW/120PS)
      • 1.5 EcoBlue (55kW/75PS)
    • KUGA II VAN
      • 2.0 TDCi 4x4 (132kW/180PS)
      • 2.0 TDCi (88kW/120PS)
      • 1.5 TDCi (88kW/120PS)
    • FOCUS III Furgons/Hečbeks
      • 1.5 EcoBoost (110kW/150PS)
      • 1.5 TDCi (88kW/120PS)
    • KA+ III Sedans (TK, FK)
      • 1.2 (TK) (63kW/85PS)