RIDEX 424I0066 salona filtrs
Saderīgs ar MAZDA 5 (CW) , MAZDA 3 (BK) , MAZDA 3 Sedans (BK) Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Noliktavā 2
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods 424I0066
Ražotājs RIDEX
EAN 4059191335046
  • Efektīva putekļu, ziedputekšņu un citu daļiņu filtrācija
  • Uzlabota salona gaisa kvalitāte veselīgākai videi
  • Atbalsta HVAC sistēmu optimālu darbību
  • Veicina ērtāku braukšanas pieredzi
  • Paredzēts vieglai uzstādīšanai
  • Augstas kvalitātes konstrukcija izturībai
Daudzums
2
Augstums [mm]
2+2
Platums [mm]
+100
Garums [mm]
235
Filtra izpildījums
Smalkās attīrīšanas salona filtrs
daudzelementu
divdaļīgs
Mērvienība
Komplekts
  • MAZDA
    • 5 (CW)
      • 1.6 CD (85kW/116PS)
      • 2.0 (CWEFW) (110kW/150PS)
      • 2.0 (CWEFW) (106kW/144PS)
      • 1.8 MZR (85kW/116PS)
    • 3 (BK)
      • 1.6 (BK14) (77kW/105PS)
      • 2.0 (BKEP) (110kW/150PS)
      • 1.6 DI Turbo (80kW/109PS)
      • 1.3 (BK14) (62kW/84PS)
      • 2.3 MPS Turbo (BK14) (191kW/260PS)
      • 2.0 MZR-CD (BK14) (105kW/143PS)
      • 1.6 MZ-CD (66kW/90PS)
    • 3 Sedans (BK)
      • 1.6 (BK12) (77kW/105PS)
      • 2.0 (BKEP) (110kW/150PS)
      • 1.6 DI Turbo (BK12Y) (80kW/109PS)
      • 2.0 MZR-CD (BK12) (105kW/143PS)
    • 5 (CR)
      • 1.8 (CR19) (85kW/116PS)
      • 2.0 (CREW, CR19) (107kW/146PS)
      • 2.0 CD (CR19) (81kW/110PS)
      • 2.0 CD (CR19) (105kW/143PS)
  • CITROËN
    • BERLINGO / BERLINGO FIRST Lielas ietilpības automobilis (MF_
      • 1.4 i bivalent (MFKFW) (55kW/75PS)
  • SUZUKI
    • GRAND VITARA I Atvērta tipa visurgājējs (GT)
      • 1.6 4x4 (SQ416) (69kW/94PS)
      • 2.0 4x4 (SQ420) (94kW/128PS)