ABAKUS Numurzīmes apgaismojuma lukturis L04-210-0011LED
Saderīgs ar BMW 5 Touring (E39) ,
ar PVN 21%
Noliktavā 8
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods L04-210-0011LED
Ražotājs ABAKUS
  • Modelis: L04-210-0011LED
  • Ražotājs: ABAKUS
  • Produkta tips: Numurzīmes apgaismojuma lukturis
  • Materiāls: Augstas kvalitātes plastmasa un metāls
  • Funkcija: Nodrošina numurzīmes apgaismojumu
  • Uzstādīšana: Vienkārša, tieša nomaiņa
  • Izturība: Pret laikapstākļu ietekmi
Uzstādīšanas puse
no abām pusēm
Lampas tips
LED
Mērvienība
pāris
  • BMW
    • 5 Touring (E39)
      • 520 i (110kW/150PS)
      • 523 i (125kW/170PS)
      • 540 i (210kW/286PS)
      • 528 i (142kW/193PS)
      • 530 d (135kW/184PS)
      • 525 tds (105kW/143PS)
      • 520 i (100kW/136PS)
      • 520 d (100kW/136PS)
      • 525 d (120kW/163PS)
      • 530 d (142kW/193PS)
      • 520 i (125kW/170PS)
      • 525 i (141kW/192PS)
      • 530 i (170kW/231PS)