Pagriezienu signāla lukturu komplekts ABAKUS L37-140-007LED-SD
ar PVN 21%
Noliktavā 1
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods L37-140-007LED-SD
Ražotājs ABAKUS
  • Pilns komplekts kreisajam un labajam lukturim
  • Modeļa kods: L37-140-007LED-SD
  • Ražotājs: ABAKUS
  • Nodrošina skaidru un spilgtu signālu
  • Izgatavots no izturīgiem materiāliem
  • Viegla uzstādīšana
  • Uzlabo automašīnas drošību un izskatu
Uzstādīšanas puse
no abām pusēm
Apgaismošanas ierīces funkcija
ar optisku slaucīšanas efektu
Lampas tips
LED
Luktura stikla krāsa
dūmu pelēks
Mērvienība
pāris
  • OPEL
    • VECTRA A Hečbeka virsbūve (J89)
      • 1.6 i (F68, M68) (52kW/71PS)
      • 2.5 V6 (F68, M68) (125kW/170PS)
      • 2.0 i 16V (F68, M68) (100kW/136PS)
      • 1.7 D (F68, M68) (44kW/60PS)
      • 1.6 i (F68, M68) (55kW/75PS)
    • VECTRA A (J89)
      • 2.5 V6 (F19, M19) (125kW/170PS)
      • 1.7 D (F19, M19) (44kW/60PS)
      • 1.6 i (F19, M19) (52kW/71PS)
      • 1.6 i (F19, M19) (55kW/75PS)
      • 1.6 (F19, M19) (51kW/69PS)
    • ASTRA F Kabriolets (T92)
      • 1.6 i (52kW/71PS)
      • 2.0 i (85kW/115PS)
      • 1.8 i 16V (85kW/116PS)
      • 1.4 Si (60kW/82PS)
      • 1.4 i 16V (66kW/90PS)
      • 1.6 i (55kW/75PS)
    • ASTRA F Sedans (T92)
      • 1.6 i (F19, M19) (52kW/71PS)
      • 1.8 i 16V (F19, M19) (92kW/125PS)
      • 1.8 i 16V (F19, M19) (85kW/116PS)
      • 1.7 TD (F19, M19) (50kW/68PS)
      • 2.0 i 16V (F19, M19) (100kW/136PS)
      • 1.4 i 16V (F19, M19) (66kW/90PS)
      • 1.6 i 16V (F19, M19) (74kW/100PS)
      • 1.8 i 16V (F19, M19) (82kW/112PS)
      • 1.6 (F19, M19) (55kW/75PS)
    • ASTRA F Hečbeka virsbūve (T92)
      • 1.6 i (F08, M08, F68, M68) (52kW/71PS)
      • 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68) (85kW/116PS)
      • 1.7 TD (F08, M08, F68, M68) (50kW/68PS)
      • 2.0 i 16V (F08, M08, F68, M68) (100kW/136PS)
      • 1.8 i 16V (F08, M08, F68, M68) (92kW/125PS)
      • 1.4 i 16V (F08, M08, F68, M68) (66kW/90PS)
      • 1.6 i 16V (F08, M08, F68, M68) (74kW/100PS)
      • 1.6 (F08, M08, F68, M68) (55kW/75PS)
    • ASTRA F Universālis (T92)
      • 1.6 i (F35, M35) (52kW/71PS)
      • 1.8 i 16V (F35, M35) (92kW/125PS)
      • 2.0 i 16V (F35, M35) (110kW/150PS)
      • 1.7 TD (F35, M35) (50kW/68PS)
      • 1.8 i 16V (F35, M35) (85kW/116PS)
      • 2.0 i 16V (F35, M35) (100kW/136PS)
      • 1.4 i 16V (F35, M35) (66kW/90PS)
      • 1.6 i 16V (F35, M35) (74kW/100PS)
      • 1.4 (F35, M35) (60kW/82PS)
      • 1.6 (F35, M35) (55kW/75PS)
    • CORSA B (S93)
      • 1.5 D (F08, F68, M68) (37kW/50PS)
      • 1.5 TD (F08, F68, M68) (49kW/67PS)
      • 1.2 i (F08, F68, M68) (33kW/45PS)
      • 1.4 i (F08, F68, M68) (44kW/60PS)
      • 1.4 Si (F08, F68, M68) (60kW/82PS)
      • 1.6 GSI 16V (F08, F68, M68) (80kW/109PS)
      • 1.4 i 16V (F08, F68, M68) (66kW/90PS)
      • 1.6 i 16V (F08, F68, M68) (78kW/106PS)
      • 1.7 D (F08, F68, M68) (44kW/60PS)
      • 1.0 i 12V (F08, F68, M68) (40kW/54PS)
      • 1.2 i 16V (F08, F68, M68) (48kW/65PS)
    • COMBO Furgons/minivens (71_)
      • 1.2 (33kW/45PS)
      • 1.4 (44kW/60PS)
      • 1.4 (60kW/82PS)
      • 1.7 D (44kW/60PS)
    • TIGRA (S93)
      • 1.4 16V (F07) (66kW/90PS)
      • 1.6 16V (F07) (78kW/106PS)
    • MERIVA A Lielas ietilpības automobilis (X03)
      • 1.4 16V Twinport LPG (E75) (66kW/90PS)
      • 1.8 (E75) (92kW/125PS)
      • 1.7 DTI (E75) (55kW/75PS)
      • 1.6 (E75) (64kW/87PS)
      • 1.6 16V (E75) (74kW/100PS)
      • 1.7 CDTI (E75) (74kW/100PS)
      • 1.4 16V Twinport (E75) (66kW/90PS)
      • 1.6 (E75) (77kW/105PS)
      • 1.3 CDTI (E75) (55kW/75PS)
      • 1.6 Turbo (E75) (132kW/180PS)
      • 1.7 CDTI (E75) (92kW/125PS)
      • 1.3 CDTI (E75) (51kW/69PS)
    • ASTRA F Furgons/Universālis (T92)
      • 1.7 TD (F70) (50kW/68PS)
      • 1.6 i (F70) (52kW/71PS)
    • CORSA B Furgons/Hečbeks (S93)
      • 1.4 i (F08, W5L) (44kW/60PS)
      • 1.7 D (F08, W5L) (44kW/60PS)
    • COMBO Furgons/minivens
      • 1.7 DI 16V (48kW/65PS)
      • 1.6 (64kW/87PS)
      • 1.7 DTI 16V (55kW/75PS)
      • 1.4 16V (66kW/90PS)
      • 1.3 CDTI 16V (51kW/69PS)
      • 1.3 CDTI 16V (55kW/75PS)
      • 1.6 CNG 16V (69kW/94PS)
      • 1.7 CDTI 16V (74kW/101PS)
      • 1.6 CNG 16V (71kW/97PS)
    • COMBO Tour
      • 1.6 (64kW/87PS)
      • 1.7 DI 16V (48kW/65PS)
      • 1.7 DTI 16V (55kW/75PS)
      • 1.4 (66kW/90PS)
      • 1.3 CDTI 16V (51kW/69PS)
      • 1.3 CDTI 16V (55kW/75PS)
      • 1.6 CNG (69kW/94PS)
      • 1.7 CDTI 16V (74kW/101PS)
      • 1.6 CNG (71kW/97PS)