ASHIKA 103-0K-K03 Aksiālais šarnīrs, Stūres šķērsstieņa galva
ar PVN 21%
Noliktavā 6
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods 103-0K-K03
Ražotājs ASHIKA
EAN 8033001490824
  • Aksiālais šarnīrs un stūres šķērsstieņa galva vienā komplektā
  • Ražotājs: ASHIKA
  • Detaļas kods: 103-0K-K03
  • Nodrošina precīzu stūres sistēmas darbību
  • Izgatavots no izturīgiem materiāliem
  • Garantē ilgu kalpošanas laiku
  • Atbilst augstiem kvalitātes standartiem
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts
Kopējais garums [mm]
+180
Ārējā vītne [mm]
16,x1,5
Ārējā vītne 1 [mm]
14x1,5
  • HYUNDAI
    • i30 Universālis (FD)
      • 1.4 (77kW/105PS)
      • 1.6 (90kW/122PS)
      • 1.6 CRDi (85kW/116PS)
      • 1.6 CRDi (66kW/90PS)
      • 1.6 (93kW/126PS)
      • 1.4 (80kW/109PS)
      • 2.0 CRDi (100kW/136PS)
    • i30 (FD)
      • 1.4 (80kW/109PS)
      • 1.6 (90kW/122PS)
      • 1.6 CRDi (85kW/116PS)
      • 1.4 (77kW/105PS)
      • 1.6 CRDi (66kW/90PS)
      • 1.6 (93kW/126PS)
  • KIA
    • CEE'D Hečbeka virsbūve (ED)
      • 1.4 (80kW/109PS)
      • 1.6 (90kW/122PS)
      • 2.0 (105kW/143PS)
      • 1.6 CRDi 90 (66kW/90PS)
      • 1.6 CRDi 115 (85kW/115PS)
      • 2.0 CRDi (100kW/136PS)
    • CEE'D SW (ED)
      • 1.4 (80kW/109PS)
      • 1.6 (90kW/122PS)
      • 2.0 (105kW/143PS)
      • 1.6 CRDi 90 (66kW/90PS)
      • 1.6 CRDi 115 (85kW/115PS)
    • PRO CEE'D (ED)
      • 1.6 CRDi 90 (66kW/90PS)
      • 1.6 CRDi 115 (85kW/115PS)
      • 2.0 CRDi 140 (103kW/140PS)
      • 1.6 (93kW/126PS)