ASHIKA 111-03-346R Stūres šķērsstiepņa uzgalis
Saderīgs ar MAZDA 5 (CW) , MAZDA 3 Sedans (BL) , MAZDA 3 (BL) Parādīt vairāk informāciju
ASHIKA 111-03-346R stūres šķērsstiepņa uzgalis nodrošina precīzu un drošu stūres sistēmas darbību.
ar PVN 21%
Noliktavā 5
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods 111-03-346R
Ražotājs ASHIKA
EAN 8033001875096
  • Ražotājs: ASHIKA
  • Detaļas kods: 111-03-346R
  • Produkta tips: Stūres šķērsstiepņa uzgalis
  • Nodrošina precīzu stūres sistēmas darbību
  • Izgatavots no kvalitatīviem materiāliem
  • Paredzēts ilgam kalpošanas laikam
  • Uzlabo vadāmību un stabilitāti
Uzstādīšanas puse
priekšā pa labi
Kopējais garums [mm]
127
Iekšējā vītne [mm]
M 17 X 1,5
Vītnes garums [mm]
+60
Kopējais augstums [mm]
77
Montāžas diametrs [mm]
1:3
Ārējā vītne [mm]
12 X 1.25
  • MAZDA
    • 5 (CW)
      • 1.6 CD (85kW/116PS)
      • 2.0 (CWEFW) (110kW/150PS)
      • 2.0 (CWEFW) (106kW/144PS)
      • 1.8 MZR (85kW/116PS)
    • 3 Sedans (BL)
      • 1.6 MZR CD (BL14) (85kW/116PS)
      • 1.6 MZR (BL12) (77kW/105PS)
      • 2.0 MZR (BL12, BLEFP) (110kW/150PS)
      • 2.0 MZR DISI (BL12) (111kW/151PS)
      • 2.2 MZR CD (BL10) (110kW/150PS)
      • 2.2 MZR CD (BL10) (136kW/185PS)
      • 1.6 MZR CD (BL12) (80kW/109PS)
    • 3 (BL)
      • 1.6 MZR (BL14) (77kW/105PS)
      • 2.0 MZR DISI (BLEFW) (111kW/151PS)
      • 2.0 MZR (BLEFW) (110kW/150PS)
      • 1.6 MZ-CD (BL14) (80kW/109PS)
      • 2.3 MPS Turbo (BL14) (191kW/260PS)
    • 3 (BK)
      • 1.6 (BK14) (77kW/105PS)
      • 2.0 (BKEP) (110kW/150PS)
      • 1.6 DI Turbo (80kW/109PS)
      • 1.3 (BK14) (62kW/84PS)
      • 2.3 MPS Turbo (BK14) (191kW/260PS)
      • 2.0 MZR-CD (BK14) (105kW/143PS)
      • 1.6 MZ-CD (66kW/90PS)
    • 3 Sedans (BK)
      • 1.6 (BK12) (77kW/105PS)
      • 2.0 (BKEP) (110kW/150PS)
      • 1.6 DI Turbo (BK12Y) (80kW/109PS)
      • 2.0 MZR-CD (BK12) (105kW/143PS)
    • 5 (CR)
      • 1.8 (CR19) (85kW/116PS)
      • 2.0 (CREW, CR19) (107kW/146PS)
      • 2.0 CD (CR19) (81kW/110PS)
      • 2.0 CD (CR19) (105kW/143PS)