ASHIKA 131-01-170L Trose, Stāvbremžu sistēma
Saderīgs ar NISSAN NAVARA NP300 (D40) , NISSAN NAVARA NP300 Platforma/Šasija (D40) ,
ar PVN 21%
Noliktavā 16
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods 131-01-170L
Ražotājs ASHIKA
EAN 8033001941005
  • Oriģinālais ASHIKA produkts
  • Detaļas kods: 131-01-170L
  • Paredzēta stāvbremžu sistēmai
  • Izgatavota no izturīgiem materiāliem
  • Nodrošina drošu transportlīdzekļa fiksāciju
  • Ilgstoša un uzticama darbība
  • Precīza mehānisma darbība
Uzstādīšanas puse
aizmugurē kreisajā pusē
  • NISSAN
    • NAVARA NP300 (D40)
      • 2.5 dCi 4WD (D40TT, D40T, D40M, D40BB) (140kW/190PS)
      • 3.0 dCi 4WD (170kW/231PS)
      • 2.5 dCi (106kW/144PS)
      • 2.5 dCi 4WD (128kW/174PS)
    • NAVARA NP300 Platforma/Šasija (D40)
      • 2.5 dCi (140kW/190PS)
      • 3.0 dCi (170kW/231PS)