Devējs, Riteņu griešanās ātrums ASHIKA 151-0H-H85
ar PVN 21%
Noliktavā 2
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods 151-0H-H85
Ražotājs ASHIKA
EAN 8052553145013
  • Ražotājs: ASHIKA
  • Kods: 151-0H-H85
  • Funkcija: Riteņu griešanās ātruma devējs
  • Svarīgs ABS un ESP sistēmām
  • Nodrošina precīzu datu pārraidi
  • Izgatavots no kvalitatīviem materiāliem
  • Ilgstoša un uzticama darbība
  • Atjauno drošības sistēmu funkcionalitāti
Uzstādīšanas puse
priekšā pa labi
  • KIA
    • CEE'D SW (ED)
      • 1.4 CVVT (66kW/90PS)
      • 1.6 CVVT (92kW/125PS)
      • 1.4 (77kW/105PS)
      • 1.6 (85kW/115PS)
      • 1.6 CRDi 128 (94kW/128PS)
      • 1.4 (80kW/109PS)
      • 1.6 (90kW/122PS)
      • 2.0 (105kW/143PS)
      • 1.6 CRDi 90 (66kW/90PS)
      • 1.6 CRDi 115 (85kW/115PS)
      • 1.6 (93kW/126PS)
    • CEE'D Hečbeka virsbūve (ED)
      • 1.4 CVVT (66kW/90PS)
      • 1.6 CVVT (92kW/125PS)
      • 1.6 CRDi 128 (94kW/128PS)
      • 1.6 (85kW/115PS)
      • 1.4 (77kW/105PS)
      • 1.4 (80kW/109PS)
      • 1.6 (90kW/122PS)
      • 2.0 (105kW/143PS)
      • 1.6 CRDi 90 (66kW/90PS)
      • 1.6 CRDi 115 (85kW/115PS)
      • 1.6 (93kW/126PS)
    • PRO CEE'D (ED)
      • 1.6 CVVT (92kW/125PS)
      • 1.6 CRDi 128 (94kW/128PS)
      • 1.4 (77kW/105PS)
      • 1.4 (80kW/109PS)
      • 1.6 (90kW/122PS)
      • 2.0 (105kW/143PS)
      • 1.6 CRDi 90 (66kW/90PS)
      • 1.6 CRDi 115 (85kW/115PS)
      • 2.0 CRDi 140 (103kW/140PS)
      • 1.6 (93kW/126PS)
      • 1.4 CVVT (66kW/90PS)
      • 2.0 LPG (105kW/143PS)
    • CEE'D (JD)
      • 1.4 CVVT (66kW/90PS)
  • HYUNDAI
    • i30 Universālis (FD)
      • 1.4 (77kW/105PS)
      • 1.6 CRDi (94kW/128PS)
      • 1.6 (90kW/122PS)
      • 1.6 CRDi (85kW/116PS)
      • 1.6 (85kW/116PS)
      • 1.6 CRDi (66kW/90PS)
      • 1.6 (93kW/126PS)
      • 1.4 (80kW/109PS)
    • i30 (FD)
      • 1.6 CRDi (94kW/128PS)
      • 1.4 (80kW/109PS)
      • 1.6 (90kW/122PS)
      • 2.0 (105kW/143PS)
      • 1.6 CRDi (85kW/116PS)
      • 2.0 CRDi (103kW/140PS)
      • 1.4 (77kW/105PS)
      • 1.6 (85kW/116PS)
      • 1.6 CRDi (66kW/90PS)
      • 1.6 (93kW/126PS)