ASHIKA Bremžu diski 60-0K-010C
Saderīgs ar KIA PICANTO II (TA) , HYUNDAI i10 I (PA) , SAAB 9-3 (YS3D) Parādīt vairāk informāciju
ar PVN 21%
Noliktavā 6
Piegāde 1 diena (14.05.2026)
Kods 60-0K-010C
Ražotājs ASHIKA
EAN 8052553532707
  • Piemēroti plašam transportlīdzekļu klāstam.
  • Izgatavoti no augstas kvalitātes metāla sakausējumiem.
  • Nodrošina vienmērīgu un efektīvu bremzēšanu.
  • Izturīgi pret koroziju un nodilumu.
  • Uzlabo bremzēšanas sistēmas kopējo veiktspēju.
  • Precīza piegriezuma forma vieglai uzstādīšanai.
  • Samazina bremzēšanas troksni un vibrāciju.
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts
Skrūvju loks-Ø [mm]
62,2
Augstums [mm]
49
Ārējais diametrs [mm]
240,6
Bremžu diska biezums [mm]
18"
Minimālais biezums [mm]
1:6
Urbumu skaits
4
Bremžu diska tips
ventilējams
Virsma
lakots
Pievilkšanas moments [Nm]
+100
OE-numuram
  • KIA
    • PICANTO II (TA)
      • 1.0 (51kW/69PS)
      • 1.0 Bi-Fuel (60kW/82PS)
      • 1.2 (63kW/85PS)
      • 1.0 LPG (49kW/67PS)
      • 1.0 (49kW/67PS)
    • PICANTO I (SA)
      • 1.1 (48kW/65PS)
      • 1.0 (45kW/61PS)
      • 1.1 CRDi (55kW/75PS)
      • 1.0 (46kW/63PS)
  • HYUNDAI
    • i10 I (PA)
      • 1.1 (51kW/69PS)
      • 1.2 (63kW/86PS)
      • 1.1 (49kW/67PS)
      • 1.1 CRDi (55kW/75PS)
      • 1.1 (48kW/65PS)
      • 1.2 (57kW/78PS)
      • 1.0 (51kW/69PS)
      • 1.1 (50kW/68PS)
    • i10 II (BA, IA)
      • 1.0 (49kW/67PS)
      • 1.2 (64kW/87PS)
      • 1.0 LPG (49kW/67PS)
      • 1.0 LPG (51kW/69PS)
  • SAAB
    • 9-3 (YS3D)
      • 2.0 SE Turbo (147kW/200PS)