Neatkarīgās balstiekārtas svira ASHIKA 72-01-154R
Saderīgs ar NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) , NISSAN NOTE (E12) ,
ar PVN 21%
Noliktavā 1
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods 72-01-154R
Ražotājs ASHIKA
EAN 8033001982633
  • Piemērota riteņa piekarei un neatkarīgajai balstiekārtai.
  • Nodrošina precīzu riteņu savirzi.
  • Uzlabo transportlīdzekļa vadāmību un stabilitāti.
  • Izgatavota no izturīgiem un kvalitatīviem materiāliem.
  • Garantē ilgstošu kalpošanu un drošību.
  • Precīza izgatavošana atbilstoši oriģinālo detaļu standartiem.
  • Viegla uzstādīšana.
Kopējais augstums [mm]
61
Montāžas diametrs [mm]
1:6
Iekšējais diametrs [mm]
18"
Iekšējais diametrs 1 [mm]
1/2"
Uzstādīšanas puse
apakšā
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts pa labi
  • NISSAN
    • MICRA IV (K13K, K13KK)
      • 1.2 (59kW/80PS)
      • 1.2 DIG-S (72kW/98PS)
    • NOTE (E12)
      • 1.5 dCi (66kW/90PS)
      • 1.2 (59kW/80PS)
      • 1.2 DIG-S (72kW/98PS)
      • 1.2 LPG (56kW/76PS)