BLUE PRINT Bremžu šļūtene ADA105318
Saderīgs ar JEEP CHEROKEE (KJ) ,
Augstas kvalitātes bremžu šļūtene, kas nodrošina drošu un efektīvu bremžu sistēmas darbību.
ar PVN 21%
Noliktavā 4
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods ADA105318
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063602500
  • Oriģinālais ražotājs: BLUE PRINT
  • Produkta kods: ADA105318
  • Izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem
  • Nodrošina drošu bremžu sistēmas darbību
  • Izturīga pret spiedienu un temperatūras izmaiņām
  • Precīza piegušana un viegla uzstādīšana
  • Garantēta uzticamība un ilgstoša ekspluatācija
Garums [mm]
348
Iekšējās vītnes izmērs
M10 x 1
Uzstādīšanas puse
Priekšējais tilts pa labi
  • JEEP
    • CHEROKEE (KJ)
      • 2.4 4x4 (108kW/147PS)
      • 3.7 4x4 (155kW/211PS)
      • 2.5 CRD 4x4 (105kW/143PS)
      • 2.8 CRD 4x4 (110kW/150PS)
      • 3.7 4x4 (150kW/204PS)
      • 2.8 CRD 4x4 (120kW/163PS)
      • 3.7 4x4 (157kW/214PS)