BLUE PRINT Bremžu šļūtene ADA105335
Saderīgs ar CHRYSLER PT CRUISER (PT_) , CHRYSLER PT CRUISER Kabriolets ,
ar PVN 21%
Noliktavā 2
Piegāde 1 diena (15.05.2026)
Kods ADA105335
Ražotājs BLUE PRINT
EAN 5050063106282
  • Oriģinālais BLUE PRINT produkts
  • Modeļa kods: ADA105335
  • Izgatavota no izturīgiem materiāliem
  • Nodrošina drošu bremžu sistēmas darbību
  • Izturīga pret spiedienu un temperatūras izmaiņām
  • Garantē precīzu bremžu šķidruma plūsmu
  • Atbilst augstiem kvalitātes standartiem
  • Svarīga drošai bremzēšanai
pāra artikulu numuri
ADA105336
Garums [mm]
205
Garums [mm]
241
Iekšējās vītnes izmērs
3/8-24 UNF
Uzstādīšanas puse
Aizm. tilts kreisajā pusē
Papildus artikuls/Papildus informācija
ar cauruļvadu
  • CHRYSLER
    • PT CRUISER (PT_)
      • 2.0 (104kW/141PS)
      • 2.4 (110kW/150PS)
      • 1.6 (85kW/116PS)
      • 2.2 CRD (89kW/121PS)
      • 2.4 (105kW/143PS)
      • 2.2 CRD (110kW/150PS)
      • 2.0 (100kW/136PS)
    • PT CRUISER Kabriolets
      • 2.4 (105kW/143PS)